Jakub Strnad: Výsledek je krutý

Autor: Clouseau - Datum: 17 Září 2011

Pážata, aneb Rytíři junioři, tedy Alpiq Kladno, dnes sehráli na ledě pražské Slavie další zápas. Bohužel se jim výsledkově příliš nepovedl a junioři nakonec podlehli 5:2. Jakub Strnad k tomu přidává svůj komentář: "Dněšní zápas se Slavii byl pravým opakem našeho prvního zápasu s Českými Budějovicemi...

Jakub Strnad k tomu přidává svůj komentář: "Dněšní zápas se Slavii byl pravým opakem našeho prvního zápasu s Českými Budějovicemi, kdy Budějovice měli více ze hry a my stříleli góly, které nám dnes na Slavii chyběly. První dvě třetiny byly vyrovnané, čemuž odpovídal i výsledek 2:2, dokonce bych řekl, že jsme měli i více ze hry, ale neproměňovali jsme naše jasné šance mezi než patřilo trestné střílení a spoustu dalších možností ke vstřelení gólů. Třetí třetina byla pro nás smolná, hned z kraje jsme špatně vystřídali a to nás stálo rozdílový gól na 3:2. Snažili jsme se o vyrovnáni, ale to se nám nedařilo, byli jsme hodně vylučovaní, což nás stálo mnoho sil a inkasovali jsme čtvrtý gól. Hned nato přišlo sporné vyloučení našeho hráče, kdy ho rozhodčí poslal na trestnou lavici na dvě plus dvě, což znamenalo hru v oslabení až do konce utkání a to nás stálo pátý gól. Výsledek je až moc krutý vzhledem k předvedené hře."

Branky: 30. Semrád, 33. Palaščák (Šteiner, Moravec), 43. Ptáčník (Tomek), 57. Müller (Kejdana), 58. Moravec (Vítek, Tomek) - 22. Redlich (Melka), 37. Kužel (David). Rozhodčí: Hodek - Pouzar, Svoboda. Vyloučení: 4:8. Využití: 1:1. Diváci: 93. Střely na branku: 39:33. Průběh utkání: 0:0, 2:2, 3:0