Hokejová Tombola - info k losování

Autor: zeliii - Datum: 06 Květen 2021

(AKTUALIZOVÁNO) Před zahájením play-off jsme přišli s výzvou pro všechny fanoušky, s myšlenkou společné aktivizace a propojení všech ku podpoře týmu v cestě za postupem. To se povedlo měrou vrchovatou a souhrou veškeré energie, snahy, nadšení a všech jiných okolností se dobrá věc podařila! To hlavní pochopitelně odvedli ti na ledě, ale bylo důležité dát najevo, že my tu jsme s mančaftem! Ještě jednou děkujeme každému kdo se podílel a jakkoliv zúčastnil.

Plachta o výměře skoro 200 m2 se stylizovanou kresbou kotle a fotkami konkrétních, autentických, fanoušků visela až do posledního utkání na dlouhé severní tribuně a dohlížela na zdárný průběh bojů. Na vrcholný souboj však s radostí uvolnila prostor pro fanoušky opravdové, živé a přesunula se pod hodiny do sektoru stání. Ještě před tím se nám podařilo natočit, sestříhat, ozvučit a publikovat - ke shlédnutí zde: https://www.youtube.com/watch?v=BGaeuLG26Q4

Ale k věci - vyhodnocení tomboly, původně ohlašené po čtvrtfinálové serii, jsme oddalovali tak dlouho, až jsme si to nechali na konec! Díky za trpělivost a pochopení. Bonbónek na postupový závěr!

Termín losování - neděle 9.5. 17:30 - pokud se povede vše tak jak chceme, budeme vysílat on-line stream přímým přenosem na naší facebookové stránce: https://www.facebook.com/fanklubpoldikladno

Pokud by nevyšlo natočíme alespoň záznam (v nejhorším se budete muset spokojit s off-line zápisem ;)

Každý kdo dle daných podmínek zaslal příspěvek na účet a s ním i foto je zařazen do slosování. Celkem budeme losovat ze 110 jmen. Kompletní soupis účastníků ZDE. (Případně reklamace co nejdříve na zeli@c-mail.cz). Odměny jsou následující:

1. cena - dres Poldi'76 s autogramem Milana Nového - věnovala firma VP trend, dlouholetý partner Fanklubu Poldi Kladno.
2. cena - dres Rabat s podpisy hráčů z výlukové sezony 2004-05
3. cena - dres Denise Godly z loňského nadačního utkání Knights Foundation - věnoval klub Rytíři Kladno
4. cena - hokejka s podpisy hráčů ze sezony 2005-06
5. cena - reprodukce malby Slávka Karmazína, která zdobila fanouškovský kutloch v restauraci na zimáku.
6. cena - Voucher na ubytování v hodnotě 10.000 Kč - věnuje jeden ze skalních fanoušků, který si přeje zůstat v anonymitě.
7. cena - Voucher na pyrotechniku dle vlastního výběru v hodnotě 500 Kč - věnuje Soptík - www.soptik-pyro.cz
8.-12. cena - Voucher na pekařské a cukrářské výrobky dle vlastního výběru v hodnotě 500 Kč - věnuje Alrichovo pekařství v Unhošti - www.alrich.cz
13.-14. cena - Voucher na upečení bábovky dle vlastního výběru v hodnotě 250 Kč - věnuje Zdeněk Dědek / projekt Zdendovy dobroty - více info na https://www.facebook.com/zdendovydobroty/ a https://region.rozhlas.cz/alergie-naucila-hokejbalistu-peci-babovky-vzesel-z-toho-projekt-zdendovy-dobroty-8427776
15.-16. cena - stavebnice LEGO - věnuje dlouholetý fanoušek
17. cena - Tatra 815 DAKAR 1996 Poldi - plechový model závodního kamionu od firmy Kovap v měřítku 1:43 - věnováno partou fandů ze Dvora Králové n. L.
18.-44. cena - kniha Františka Kaberleho - Já a moji synové - (věnuje dlouholetý fanoušek), k tomu hokejový suvenýr různého druhu z depositu Fanklubu (kartičky, plakát, šála, nákrčník, půllitr, odznáček...)
45.-55. cena - hokejový suvenýr různého druhu z depositu Fanklubu (viz výše)

Počet cen jsme nakonec stanovili na 55, tzn. šance na výhru je přesně 1:2. Každý druhý vyhrává! A pozor, ani ti, kteří foto nezaslali, ale jakkoliv přispěli, nepřichází zkrátka, ale obdrží památeční suvenýr (opět stačí napsat na zeli@c-mail.cz a domluvit se na předání).

Vybraná částka již přesáhla 50.000 Kč, což je parádní počin! Aktuální stav na transparentním účtu můžete sledovat ZDE.

V pondělí 10.5. ve večerních hodinách odešleme kompletní částku na účtu (-100 Kč povinného zústatku) ve prospěch nadace Jakuba Voráčka pro pomoc pacientům s roztroušenou sklerózou.

VÝSLEDKOVÁ LISTINA HOKEJOVÉ TOMBOLY je k nahlédnutí ZDE.
Všichni výherci byli obesláni ohledně domluvy na předání výher. Případné dotazy nebo nesrovnalosti pište mailem na: zeli@c-mail.cz

Díky všem za účast a pomoc, nashledanou v Extralize!
Ať žije Kladno!

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

www.ngprague.cz