Hokejbalový turnaj fanklubů 2008

Autor: zeliii - Datum: 11 Srpen 2008

V mezidobí, než to vypukne naostro mezi mantinely i na tribunách, nás čekají ještě dvě sportovně-společenské akce. Tou nejbližší je již 6. ročník hokejbalového turnaje hokejových fanklubů alias Medvědí pohár (pojmenovaný po původních spolupořadatelích z Berouna, kde se měl v roce 2003 konat první ročník, ale nekonal - a pak už ani žádný jiný...).

Historie tohoto klání by byla pestrá, ale dlouhá, takže ji smrsknu do několika stručných sdělení. Turnaj se odehrává vždy v první polovině srpna, za již ustálené účasti kolektivů Kladna, Berouna, Pardubic, Jihlavy a Chomutova. Zajímavostí je, že první čtyři roky uchvátil první místo vždy někdo jiný. Poprvé to byly Pardubice v dramatickém finále s námi, napřesrok jsme jim to vrátili a slavně stanuli na metách nejvyšších. Poté Chomutov a Jihlava. Loni byli na řadě Berounští - no nevyšlo to a opakoval se Chomutov. Ani letos Medvědi nevyhrají, protože již teď je jasné, že většina mančaftu bude na metalovém fesťáku zápolit v úplně jiných disciplínách... Nevadí. Ostatní týmy se setkají a utkají, a věříme, že ani tentokrát nebude o dramata nouze. Boje vypuknou v sobotu 16.8. v 9.30 v Aréně u Zimního stadionu. Koho by to zajímalo ať dorazí do hlediště, a kdo by si chtěl šťouchnout, nechť včas se ozve!