Hokejbalový turnaj fanklubů 2008

Autor: zeliii - Datum: 11 Srpen 2008

V mezidobí, než to vypukne naostro mezi mantinely i na tribunách, nás čekají ještě dvě sportovně-společenské akce. Tou nejbližší je již 6. ročník hokejbalového turnaje hokejových fanklubů alias Medvědí pohár (pojmenovaný po původních spolupořadatelích z Berouna, kde se měl v roce 2003 konat první ročník, ale nekonal - a pak už ani žádný jiný...).

Historie tohoto klání by byla pestrá, ale dlouhá, takže ji smrsknu do několika stručných sdělení. Turnaj se odehrává vždy v první polovině srpna, za již ustálené účasti kolektivů Kladna, Berouna, Pardubic, Jihlavy a Chomutova. Zajímavostí je, že první čtyři roky uchvátil první místo vždy někdo jiný. Poprvé to byly Pardubice v dramatickém finále s námi, napřesrok jsme jim to vrátili a slavně stanuli na metách nejvyšších. Poté Chomutov a Jihlava. Loni byli na řadě Berounští - no nevyšlo to a opakoval se Chomutov. Ani letos Medvědi nevyhrají, protože již teď je jasné, že většina mančaftu bude na metalovém fesťáku zápolit v úplně jiných disciplínách... Nevadí. Ostatní týmy se setkají a utkají, a věříme, že ani tentokrát nebude o dramata nouze. Boje vypuknou v sobotu 16.8. v 9.30 v Aréně u Zimního stadionu. Koho by to zajímalo ať dorazí do hlediště, a kdo by si chtěl šťouchnout, nechť včas se ozve!

TIPOVAČKA

Tipujte s námi Extraligu!

Bližší informace ZDE

st 9.10. - do Plzně
Bude už tentokrát bus? Odjezd 14:45 od ZS. Cena 350/400,- (bez vstupenky, zajistí si každý sám). Podrobné informace a přihlášky ZDE!
Vstupenky k zakoupení ZDE

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

www.ngprague.cz