Do boje jdem!

Autor: zeliii - Datum: 26 únor 2018

Zas je to tady. To na co se fanoušci i hráči celý rok těší. Playoff je jiná soutěž. Bude plno, všichni se vyhecují na svoje maximum a to samé platí o tribunách. Pojďme kluky podpořit jak jen to půjde. Je úplně jedno jestli bude válčit na ledě i Jarda, nebo to kluci budou muset zvládnout bez něj. Tento mladý (dá se říci bezejmenný) tým se celý rok pohybuje kolem druhého místa a v konkurenci skoro extraligových kádrů Varů a Budějovic, si celý rok držel slušnou výkonnost s bojovným pojetím hokeje. Pojďme se fanděním bavit a zároveň maximálně podpořit náš tým v boji o baráž.

V prvním kole nás čeká Prostějov, tedy tým ve kterém září náš odchovanec Ruďák. Bude to určitě tvrdá série, kdy nikdo nikomu nic nedaruje. Buďme tím hnacím motorem ať kluci na ledě cítí tu podporu. Poslouchejme pokyny k fandění, zvedejme ruce, podržme choreo, mávejme šálama, vlajkama, řvěme z plných plic. Fandění není o tom udělat si selfie na zimáku a čumět celý zápas do mobilu!

Ať žije Kladno

Hráčem měsíce listopadu je Ladislav Zikmund. Gratulujeme! Na otázky fanoušků Ziki odpovídal v tradičním off-line dotazníku.

Prostějov - sobota 17.11.
Havířov - sobota 24.11.
Třebíč - středa 28.11.

(vše individuálně)

Fanshop Rytíři

Dresy (+ další věci a novinky) pro sezónu 2018-19  (včetně těch výročních) již v prodeji!