Do boje jdem!

Autor: zeliii - Datum: 26 únor 2018

Zas je to tady. To na co se fanoušci i hráči celý rok těší. Playoff je jiná soutěž. Bude plno, všichni se vyhecují na svoje maximum a to samé platí o tribunách. Pojďme kluky podpořit jak jen to půjde. Je úplně jedno jestli bude válčit na ledě i Jarda, nebo to kluci budou muset zvládnout bez něj. Tento mladý (dá se říci bezejmenný) tým se celý rok pohybuje kolem druhého místa a v konkurenci skoro extraligových kádrů Varů a Budějovic, si celý rok držel slušnou výkonnost s bojovným pojetím hokeje. Pojďme se fanděním bavit a zároveň maximálně podpořit náš tým v boji o baráž.

V prvním kole nás čeká Prostějov, tedy tým ve kterém září náš odchovanec Ruďák. Bude to určitě tvrdá série, kdy nikdo nikomu nic nedaruje. Buďme tím hnacím motorem ať kluci na ledě cítí tu podporu. Poslouchejme pokyny k fandění, zvedejme ruce, podržme choreo, mávejme šálama, vlajkama, řvěme z plných plic. Fandění není o tom udělat si selfie na zimáku a čumět celý zápas do mobilu!

Ať žije Kladno

Na semifinále do Jihlavy
pátek 22.3.

Odjezd 13:00. Cena 400,- /450,-. Podrobné info ZDE. Vstupenky pro bus budou zajištěny. Individuální výjezdníci zakoupí vstupenky ON-LINE ZDE

TERMÍNY PLAY-OFF
Semifinále:

(1 - 4, 2 - 3)
15.,16.,19.,20.,22.,24.,26.3.

Hráčem měsíce února je Ladislav Zikmund.
Tuto sezonu už počtvrté.
Na další pocty je ale času dost, teď válčíme v play-off. Držíme palce jemu i celému mančaftu. Hrajte srdcem, my jsme s Vámi!