David Stieler: Body z venku musíme potvrzovat také doma!


Autor: zděnda - Datum: 17 leden 2011

Jaká škoda, že na překvapivé tři body z Mladé Boleslavi nenavazuje další bodový zisk. Sparta se trápí dlouhodobě a fakt, že se chytí právě na nás, je mrzutý dvojnásob. No stalo se, ale tyhle domácí prohry by nás mohly v konečném účtování poměrně dost mrzet. S tím souhlasí i náš borec z útoku - David Stieler.

Davide, dnes určitě nebylo nutné přijít o všechny body. Na začátku jsme se Spartou hráli celkem vyrovnanou partii. Čím to, že nám potom tak odskočili?

Tak já si myslím, že jsme tam měli velký díry mezi útokem a obranou. Oni se pak dostávali za nás a jezdili na samotný beky. Hezky si to tam pak dávali. Taky měli dost štěstí. Snad čtyřikrát vystřelili a spadli jim tam tři góly.

Nemohlo dnes hrát roli také to, že jsme v pátek nečekaně bodovali v Boleslavi? Nedošlo v týmu k určitému uspokojení?

No my jsme si hlavně v kabině říkali, že k tomu nesmí dojít. Že jeden zápas sezónu nedělá a ty body musíme potvrdit doma. Nepovedlo se to a to je prostě chyba. Doma se musí vyhrávat a teď ještě máme před sebou těžký zápasy. Je to prostě škoda, mohlo to být o šestnáct bodů a je to jen o deset.

Sledovali jste během zápasu vývoj zápasu Boleslavi v Brně?

No někteří kluci tu tabuli určitě sledovali, ale jinak jsme se tomu moc nevěnovali. Pro nás byl důležitej tenhle zápas, kterej jsme měli vyhrát...

Ty jsi v poslední době trošku cestoval sestavou. Dneska si nastoupil s Valským a Kotrlou. Jak se ti s nimi hrálo?

Ale tak, musím říct, že docela jo. S Valdou jsme na sebe docela zvyklí, protože jsme spolu nastupovali už v mládežnických kategoriích. Předtím jsme dali i nějaký góly, takže nás trenéři zatím nechávají pohromadě. Dneska to bylo, ale i trochu zamíchaný, protože ne všichni kluci jsou v pohodě. Sachovi nebylo celej zápas dobře, Kalič měl něco s nohou...

...promiň, jak to s ním vůbec vypadá?

Já myslim, že to bude dobrý. On to měl pak zavázaný a říkal, že to bolí, ale podle mě bude na další zápas v pořádku.

Já jsem si všiml, že dneska si hrál i přesilovky. Takže předpokládám, že na tréninku se ti asi dařily...?

No byl jsem tam párkrát. Zhruba ob střídání a bylo to celkem náročný a bohužel bez gólu.

Sám si říkal, že nás čekají náročné zápasy. V úterý ve Zlíně a v pátek doma s Třincem. V jakém rozpoložení se mančaft před náročným programem nachází?

Já myslím, že šanci na nějakej úspěch máme určitě. Do každého zápasu jdeme s tím, že chceme zvítězit. Ani do Zlína nepojedeme nic odevzdat.

Davide, dík moc, měj se fajn!

Díky, mějte se kluci!

Tags

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!