Další dějství! Pokoříme sebevědomý Zlín?

Autor: zděnda - Datum: 08 prosinec 2009

Po důležitém, leč houpacím mači s Kometou Brno se kladenští mohykáni vydávají opět přes celou republiku, aby vyzvali české Paris St. Germain v městě obuvi. Loňský vánoční výlet na stadion Luďka Čajky se vyplatil. Bude tomu tak i letos před Vánocemi?

Doufejme, že se v předehrávce 35. kola opět nezrodí tradiční letošní výsledek, a sice 2:1 pro ševce. Obzvláště v druhém vzájemném zápase na kladenském ledě bylo velmi smutné sledovat pouhou gólovou korekci Martina Frolíka v posledních vteřinách. Ve Zlíně tomu bylo naopak, ale na gól Trončinského z úvodu utkání už nikdo nenavázal. Pokud v sobě živíme malou jiskřičku naděje na předkolo, je třeba urvat body venek nevenek.

Kladno půjde do úterního zápasu naposledy bez kapitána Patery. Dále je náš celek oslaben o dlouhodobé absentéry Čurillu a Hornu. Nově z mužstva vypadl bek Petr Mudroch, jenž bude zřejmě chybět až do konce roku. Je to mrzuté, ale nás to musí ještě více semknout. Zlín je v tomto ohledu bez problémů. Vyléčil všechny bolístky a trenér Venera bude mít k dispozici v dnešním duelu kompletní kádr. Zápas začíná tradičně v 17:00!

Fanoušci Kladna se na tento duel chystají vlakmo, a sice spojením:

Z Prahy vlakem 12:09, příjezd do Zlína 16:09. Zpět dle možností.

Autem se chystal Gimax, Hofi a spol. (pozn. Fanklubu)

Letošní výsledky s PSG Zlín:

9. kolo - 27. září 2009
PSG ZLÍN - HC GEUS OKNA KLADNO 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 22. Köhler (Leška, Hamrlík), 58. Köhler (Balaštík, Hamrlík) - 3. Trončinský (Kalla, Frolík)
Rozhodčí: Hradil, Jeřábek - Hlavatý, Tošenovjan
Vyloučení: 4:9
Bez využití
Střely na branku: 44:32

22. kolo - 1. listopadu 2009
HC GEUS OKNA KLADNO - PSG ZLÍN 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 60. Frolík (Patera, Tomajko) - 20. Důras (Záhorovský, Rachůnek), 36. Balán (Finsterle, Míka)
Rozhodčí: Fraňo, Pešina - Bádal, Pouzar
Vyloučení: 5:8, navíc Toman (Kladno) 10 min.
Bez využití
Střely na branku: 24:27

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

www.ngprague.cz