Bugr z Be zve do Budějovic

Autor: zeliii - Datum: 20 Září 2008

Úporně přemýšlím co napsat abych nebyl obviňován z pesimismu. Ale u tohohle mužstva to bude složitý, je když porazíme to je téměř jako výhra ve sportce. Po špatných výsledcích ze začátku sezóny se bojím, aby nevyměnili trenéra, to může být vždy nepříjemný impuls. Pozitivem je, že naši nemuseli hrát v pátek celý zápas na plno a mohli jen hlídat náskok. Prognózu raději vynechám, v minulých sezónách by to byla pro mě téměř jasná prohra, ale letos je to všechno postaveno na hlavu...
Lehce jsem pročetl jejich stránky. Další příklad "pravidelné aktualizace"; citace, září 2008: "Do nové sezony 2006/2007 vstoupil českobudějovický klub s novým generálním partnerem a pod názvem HC MOUNTFIELD bude mužstvo trenéra Josefa Jandače obhajovat čtvrté místo v extralize ", krásný důkaz, že většinu mužstev ELH řídí amatéři...
Teď trochu statistiky: Minulou sezonu se nám podařilo vyhrát konečně na stadiónu sekaček Bédy Trávníčka, bylo to v zápasu kdy si z nás dělali dobrý den, naštěstí je to uspalo a my jsme vyrovnali, poté šly Budějky do vedení ale my vyrovnali na konci v power play a rozhodli jsme v náš prospěch v prodloužení. Jinak naše výsledky z našeho pohledu jsou 2:3, 1:3. 5:4sn, 1:4, takže jedna výhra v prodloužení a jinak samé prohry. Bohužel jsme na ně narazili ve čtvrtfinále play off a vypadli jsme s bilancí 1:4.
V sezoně 2006/2007 jsem venku prohráli dvakrát 0:3 a 2:4, doma jsme prohráli v prodloužení 6:7 a druhý zápas jsme vyhráli 3:1, je pravda, že Budějovice to k nám přijely tak nějak odklouzat, alespoň takový byl můj subjektivní pocit z toho zápasu.
Sezonu 2005/2006 jsme s Budějovicema začínali a hned první zápas přinesl asi nejstupidnější závěr třetí třetiny z našeho pohledu, konkurovat mu může už jen památný zápas na Slavii. Tři minuty před koncem jsme vedli 4:1, stadionem zněly oslavné chorály a Budějovice přesto dokázaly vyrovnat. Také se dlouho řešilo jestli za to vyrovnání nemohly ty oslavy před koncem zápasu, od té doby je to opatrnější. Další výsledky 0:3, 3:2, 1:4.

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!