Bugr z Be zve do Boleslavi

Autor: zeliii - Datum: 15 Září 2008

V úterý vyrážíme směr Mladá Boleslav, na led mužstva, které mám zafixováno jako velmi nefér tým. Když si vzpomenu na předvedené praktiky v bojích o postup z první ligy pár let dozadu tak se mi vybaví jediné slovo, hnus. To co předváděli rozhodčí například v Berouně, kde jsem byl přítomen, bylo tak na úrovni okresního přeboru. A v živé paměti jsou události z konce minulé sezony.
Nevpuštění fanoušků soupeře na domácí stadión, triky s rolbou aby se mohl rozcvičit náhradní brankář, přetopená šatna, opravdu věci, které se hodí jen do "pralesní ligy". Nevím co z toho je agentura jpp, ale minimálně ty dvě první se opravdu staly.
Docela se bojím co budou zkoušet na nás, po třech prohrách v řadě a posledním místu v tabulce bude velký tlak ze strany sponzorů na vítězství bez ohledu na fair play. Uvidíme jak se s tím kluci poperou. Fanklub pořádá opět výjezd takže je to letos zatím 100% pokrytí venkovních zápasů.
Co se týká statistik s Mladou Boleslaví, naposled jsme s nimi soutěžně hráli v sezoně 2002/2003 v první lize, třikrá jsme vyhráli 3:2 a jednou prohráli u nich 4:2. Mužstva jsou od té doby úplně jiná, takže z těch výsledků asi nelze nic vyvozovat.
Jen moje klasická pesimistická obava na závěr, naši hokejisté mají takový nepěkný zvyk, odevzdávat body nováčkům nebo mužstvům, která jsou bez výhry. V živé paměti je loňská domácí prohra s Ústím, před tím první výhra Vsetína v soutěžním ročínku také na našem ledě, výhra Třince po postupu do extraligy... Co by mohlo zbořit tuto statistiku je, že letos začneme s nováčkem venku. A také to, že od začátku se nám daří, je pravda, že my vyhrát můžeme ale oni musí :-D

pozvanka_Boleslav.jpg102.94 KB