Blog uživatele zeliii

Závan informací na poněkud dusném konci léta

V návaznosti na poslední Matův blog a věcí, které se udály zhruba během uplynulého týdne i já přidávám několik odstavců. Nepůjde ani tak o myšlenky a názory jako spíš o fakta, po kterých voláme.

Ale co dál?

Fakta událostí uplynulých dvou měsíců hovoří jasnou řečí. Sestup, zkrácení/zrušení dotace od města, odchod dlouholetého kapitána a legendy klubu, perspektivního obránce i jeho bratra, neprodloužení veteránů i těch, na kterých to letos mělo stát, nutnost rekonstrukce střechy a tím i domácího azylu. Dá se říci jedna rána za druhou. Taková je však skutečnost...

Povinná četba

HLAVNĚ NESPADNOUT!
Stephen Foster
Muž, jeho syn a jejich fotbalový klub
V tomto ironickém vyprávění o fandovské posedlosti, pojednávajícím o islandských majitelích, věčně se střídajících trenérech, neschopných hráčích, indických koláčích a stadionech, které se vyrovnají tomu nejlepšímu z východoněmecké architektury, se jistě poznají příznivci podřadných klubů z celého světa.