Sport.cz - sportovní zpravodajský server
Aktualizace: před 17 min 39 sek

Jágr: Jsem průměrný. Věřím ale, že zase budu schopný rozhodovat zápasy

1 hod 57 min starý

Přestože úvodní kolo kvůli zranění vynechal, v posledních třech zápasech posbíral sedm bodů a v tabulce produktivity celé extraligy už je šestý. 49letý hrající majitel hokejového Kladna Jaromír Jágr přesto tvrdí, že se na ledě cítí průměrně a věří se jeho Rytíři zvednou z posledního místa v tabulce.

Hokejistky budou mít mistrovství světa i v olympijských letech

2 hod 11 min starý

Mezinárodní hokejová federace (IIHF) schválila na kongresu v Petrohradu podle očekávání konání mistrovství světa žen i v olympijských letech. Hokejistky až dosud na rozdíl od mužů MS v sezoně, v níž se konají OH, neměly. Příští rok uspořádá šampionát Dánsko, o konkrétním dějišti se teprve rozhodne.

Útočník Jan Kovář prodloužil smlouvu v Zugu

3 hod 13 min starý

Hokejový útočník Jan Kovář si prodlouží působení v Zugu. S vedením švýcarského klubu se jednatřicetiletý centr, který byl kapitánem reprezentace na posledním mistrovství světa v Lotyšsku, dohodl na spolupráci až do roku 2025. Kapitánské "céčko" nosí i v Zugu, kam přišel před sezonou 2019/20. O dohodě s píseckým rodákem informoval klub na svém webu.

S Králem nefunguje český hokej, říká Hadamczik. O minulosti šéfa svazu slyšel už dávno

3 hod 20 min starý

Za hodně smutnou záležitost označuje bývalý reprezentační kouč Alois Hadamczik působení Tomáše Krále v roli šéfa Českého hokeje. A to i bez ohledu na osobním spisem prokázanou spolupráci Krále s StB během vojenské prezenční služby koncem osmdesátých let. „Nebudu nikoho obviňovat ani soudit, i když o nějaké estébácké minulosti Tomáše Krále už jsem slyšel dávno, ale není mým stylem takové věci na někoho vytahovat,“ připouští trenér, s nímž na střídačce získaly reprezentační celky poslední medaili na MS (2012), ZOH (2006) i na šampionátu hráčů do 20 let (2005).

Obránce schytal tvrdou ránu pukem do obličeje, zakrvácený zmateně hledal střídačku

4 hod 23 min starý

Zápas 6. kola hokejové Tipsport extraligy mezi Plzní a Českými Budějovicemi byl pro obě strany speciální. Útočník Milan Gulaš totiž před sezonou přestoupil z Plzně právě na jih Čech. Zápas nakonec byl výjimečný i z jiných důvodů. Michal Vondrka vsítil hattrick a obránce Vojtěch Budík schytal tvrdou ránu pukem do obličeje a poté zmateně narazil do plexiskla, když chtěl odjet na střídačku.

Útočník Réway posílí Porubu. V první lize bude hostovat ze Sparty

5 hod 28 sek starý

Zvučnou poslu získala prvoligová Poruba. S ostravským týmem, který se netají ambicemi pokusit se bojovat o postup do hokejové extraligy, se od pondělí připravuje 26letý slovenský útočník Martin Réway.

Ať si každý sáhne do svědomí! Králova kauza zaskočila hokejové legendy. Co řekli Jágr s Haškem?

5 hod 55 min starý

Údiv i krčení rameny. Zpráva o angažmá současného šéfa Českého hokeje Tomáše Krále u komunistické vojenské kontrarozvědky zaskočila bývalé slavné hráče, kteří se s 57letým právníkem léta znají ze sportovního prostředí. Pro Sport.cz se na dané téma vyjádřili Jaromír Jágr, Dominik Hašek, Vladimír Martinec nebo Pavel Richter.

Neočkovaný útočník Rinaldo nesmí na přípravný kemp hokejistů Columbusu

6 hod 18 min starý

Kanadský útočník Zac Rinaldo nesmí na přípravný kemp hokejistů Columbusu před novou sezonou NHL, protože není očkovaný proti covidu-19. Jednatřicetiletý hráč, který v létě podepsal s klubem roční dvoucestnou smlouvu, vakcínu odmítá. Podle prezidenta Blue Jackets Johna Davidsona by měl začít na farmě v AHL.

Lotyšský gólman Merzlikins prodloužil o pět let kontrakt s Columbusem

8 hod 15 min starý

Lotyšský hokejový brankář Elvis Merzlikins prodloužil o pět let smlouvu v NHL s Columbusem, který si pojistil jeho služby až do konce sezony 2026/27. Nový kontrakt mu zaručí příjem 27 milionu dolarů, tedy v průměru 5,4 milionu na sezonu. Na nadcházející ročník má Merzlikins ještě platnou dvouletou smlouvu s ročním příjmem čtyři miliony.

Nejlepší nováček NHL Kaprizov se upsal na dalších pět let Minnesotě

8 hod 59 min starý

Ruský hokejový útočník Kirill Kaprizov podepsal před čtvrtečním startem přípravného kempu jako chráněný volný hráč s Minnesotou nový pětiletý kontrakt na 45 milionů dolarů. Čtyřiadvacetiletému olympijskému vítězi z Pchjongčchangu z roku 2018, který za minulou sezonu získal v NHL Calder Trophy pro nejlepšího nováčka, skončila s Wild dvouletá smlouva na 1,85 milionu dolarů.

Drsné odhalení! Šéf českého hokeje Král byl agentem StB

10 hod 12 min starý

Český hokej už dlouhá léta čeká na mezinárodní úspěch. Teď jeho image dostala další ránu. Tomáš Král, který vede český hokej už třináct let, byl za minulého režimu tajným spolupracovníkem kontrarozvědky StB. Během povinné vojenské služby donášel informace na svého nadřízeného či kolegu. Deníku Sport, který s odhalení přišel, Král napsal, že neměl o své evidenci tušení.

Pět zápasů nic, teď čtyřgólová exploze! Dobře, že jsem to protrhl takovým způsobem, smál se Köhler

21. Září 2021 - 22:05

Na ledě Liberce si dosyta vynahradil úvodních pět kol! Zlínský Bedřich Köhler čekal pět zápasů na gól, jenže na severu Čech byl u všeho a radoval se hned čtyřikrát. Kvartetem zásahů zařídil první výhru Valachů 4:3 v prodloužení. „Jo, měl jsem svůj den," smál se 36letý útočník.

Vondrka si hattrick schoval na jih: Ani si nepamatuju, kdy jsem naposledy dal takovou hromadu gólů

21. Září 2021 - 21:35

Vstřelil všechny góly Motoru, jenže ani galapředstavení Michala Vondrky nestačilo budějovickým hokejistům na skalp Plzně. O vítězství 4:3 rozhodli hosté hned za třináct sekund prodloužení. „Jak se nastavení hraje tři na tři, stačí i maličká chybka.

Hokejisté Mladé Boleslavi prohráli a přišli o vedení v tabulce

21. Září 2021 - 20:55

Hokejisté Sparty porazili v 6. kole extraligy Mladou Boleslav 3:1 a sesadili Středočechy z čela tabulky. Dvěma góly se na tom podílel útočník Miroslav Forman, který vždy skóroval v přesilové hře.

Köhlerovo galapředstavení vyneslo Zlínu výhru v prodloužení

21. Září 2021 - 20:48

Hokejisté Zlína vyhráli v 6. kole extraligy v Liberci 4:3 v prodloužení, dočkali se prvního úspěchu v sezoně a posunuli se ze dna tabulky na 14. místo o bod před Kladno. Všechny čtyři branky Beranů vstřelil útočník Bedřich Köhler, který rozhodl v čase 64:39 v přesilové hře. Bílí Tygři se i přes porážku posunuli do čela tabulky.

Litvínov po šesti inkasovaných gólech ve druhé třetině doma prohrál

21. Září 2021 - 20:09

Hokejisté Litvínova prohráli v utkání 6. extraligového kola s Pardubicemi 4:7. Domácí sice vedli ještě po první třetině 1:0, ale ve druhé části během 14 minut a 19 sekund šestkrát inkasovali a jejich naděje na úspěch v souboji dvou týmů, které předchozí dva zápasy ztratily, vzaly za své. Tři body za dva góly a nahrávku si v dresu vítězů připsal Matěj Blümel, dvakrát skóroval i další pardubický útočník Marek Hecl.

Energie zastavila sérii porážek, Jágr se dočkal jubilejního zásahu

21. Září 2021 - 20:05

Hokejisté Karlových Varů zdolali v 6. kole extraligy nováčka z Kladna 7:4, zabrali po třech porážkách a oslavili ve čtvrtém domácím vystoupení v sezoně třetí výhru. Rytíři nenavázali na nedělní vítězství nad Litvínovem (3:2) a připsali si pátou prohru z šesti duelů po návratu mezi elitu.

Vondrka se blýskl hattrickem, výhru v prodloužení však bere hokejová Plzeň

21. Září 2021 - 20:03

Hokejisté Českých Budějovic doma prohráli v úterním utkání 6. kola Tipsport extraligy s Plzní 3:4 v prodloužení. Jihočechy neuchránil od prohry ani hattrick Michala Vondrky. Zápas ve prospěch hostů zlomil už po třinácti sekundách prodloužení Petr Kodýtek.

Jágrova jubilejní trefa Kladno nespasila, Sparta slaví další výhru, Litvínov doma dostal nařezáno

21. Září 2021 - 17:17

Kladenští Rytíři prohráli v úterním utkání 6. kola extraligy v Karlových Varech 4:7. Rytířům nepomohl ani Jágrův 100. gól v domácí nejvyšší soutěži. Litvínov vedl po první třetině nad Parubicemi 1:0, nakonec ale po kolapsu v prostřední části hry prohrál 4:7. České Budějovice, v jejichž dresu se blýskl hattrickem Michal Vondrka, prohrály 3:4 v prodloužení s Plzní. Dokonce čtyři góly si připsal zlínský Bedřich Köhler a vystřelil vítězství Beranů na ledě Liberce 4:3 v prodloužení. Sparta si poradila s Mladou Boleslaví, když zvítězila 3:1.

Olympiáda? Jsem Čech, rád bych jel, odpověděla trenérovi nároďáku hvězda extraligy

21. Září 2021 - 16:02

Na únorový vrchol sezony, jímž budou ZOH v Pekingu znovu i s hráči z NHL, se hokejoví fanoušci těší už nyní. Jakou roli bude na olympijském turnaji hrát český tým? A kdo vlastně oblékne dres se znakem lva?

Doprava na "domácí" utkání v Chomutově

Na každé utkání vypravíme autobus(-y), vše se bude odvíjet od zájmu fanoušků. Jednotná cena 150,-/os. Vstupenky si zajišťuje každý sám. Odjezd od pokladen u zimního stadionu. Podrobnosti včetně dalších nástupních míst jsou uvedeny přímo v přihlašovacím formuláři.

Pá 24.9. TRI - odjezd 16:00
Ne 26.9. ZLN - odj. 14:00
Čt 30.9. OLO - odj. 16:00

PŘIHLAŠKY vyplňujte ZDE

(Přehled přihlášených pro kontrolu ZDE) Postupně budeme vše upřesňovat, doplňovat... Pokud máte dotazy pište na: zeli@c-mail.cz (v krajním případě můžete volat na 608 481 451).

CHYSTÁME SE I VEN

do Pardubic - ne 3.10.
Bude upřesněno.

do Boleslavi - ne 10.10.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Doporučujeme

Legendární kanonýr Milan Nový oslaví v září 70 let. K této příležitosti plánuje uspořádat několik akcí, ale hlavně - vydává biografickou knihu! Máme přímo od Balíka výsadní právo umožnit všem zájemcům z řad veřejnosti předplacení a objednávku publikace - kniha bude pokřtěna v den jeho narozenin 23.9. a po tomto datu bude k dispozici, ale v knihkupectvích jí dle Milana nenajdete... Cena 399,-
Kdo by měl zájem si knihu objednat, prosím pište co nejdříve na: zeli@c-mail.cz obratem obdržíte veškeré instrukce.

RYCHLÝ ROZPIS

Facebook

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!