sport.cz

Syndikovat obsah Sport.cz - WSM liga
Sport.cz - sportovní zpravodajský server
Aktualizace: před 23 min 59 sek

Vojna se vrací! Hokejový svaz startuje nový projekt

22. Červen 2017 - 17:36

Zjednodušit a usnadnit nadějným hráčům přechod z juniorské kategorie do dospělého hokeje. Takový je cíl nového rozvojového programu nazvaný Dukla, který Český svaz ledního hokeje (ČSLH) chystá ve spolupráci s prvoligovým týmem HC Stadion Litoměřice.

Slavii dluhy nesrazily, do boje se hrne Vsetín. Naganská esa jdou proti sobě. Bez sestupu i předkola!

13. Červen 2017 - 15:52

I se Slavií, která odvrátila hrozbu maléru kvůli financím, a s ambiciózním vsetínským nováčkem, který jde do boje s novým názvem. Tak se 9. září rozjede druhá nejvyšší domácí hokejová soutěž. Hracími dny zůstávají soboty a středy s několika vloženými pondělky. Základní část má opět 52 kol a skončí 24. února. Prvních osm týmů postoupí do čtvrtfinále play off. Novinky? Předkolo se v příští sezóně hrát nebude. Nesestupuje se. Devátému až čtrnáctému týmu po základní části tedy skončí sezóna.

Novým generálním manažerem Karlových Varů je majitel Holoubek

7. Červen 2017 - 19:04

Na pozici generálního manažera hokejistů Karlových Varů, které sestoupily z extraligy, střídá Miroslava Vaňka majitel klubu Karel Holoubek. Jde tak o další změnu po pádu Energie do první ligy po 20 letech. Na postu trenéra na začátku května nahradil Jana Tlačila Martin Pešout.

Vary chtějí postoupit, proto jsem tady, avizuje brankář Novotný po příchodu ze Sparty

5. Červen 2017 - 12:26

Krátce si vyzkoušel Kontinentální hokejovou ligu, zachytal si i v Lize mistrů. Přesto hokejový brankář Filip Novotný zamířil po odchodu z pražské Sparty do Karlových Varů, takže extraligu vyměnil za WSM Ligu, druhou nejvyšší soutěž. „Klub chce hrát o postup zpátky do extraligy,“ nastínil Novotný v rozhovoru pro Sport.cz jasný cíl karlovarského hokeje pro příští sezónu.

Tři medaile s Kometou? Vzpomínky na celý život, říká nový trenér Karlových Varů

5. Červen 2017 - 6:44

Unikátní bilanci z posledních čtyř sezón má hokejový trenér Martin Pešout. Padesátiletý kouč byl v pozici člena trenérského týmu Komety Brno u tří medailí v extralize, které klub během zmíněného období získal. Počátkem května, nedlouho po zisku mistrovského titulu, opustil post asistenta trenéra brněnského celku a stal se hlavním koučem HC Karlovy Vary. Po sestupu Západočechů z extraligy si vytkl cíl vrátit tým do nejvyšší soutěže. „To je taky velká motivace," podotkl Martin Pešout v rozhovoru pro Sport.cz.

Sokolovská uhelná už nebude podporovat hokej v Karlových Varech

31. Květen 2017 - 16:18

Hokejisté Karlových Varů přišli po pádu do první ligy o dlouhodobého generálního partnera a tím i o zásadní částku 15 miliónů z klubového rozpočtu. Společnost Sokolovská uhelná již nebude západočeský klub nadále podporovat. Karlovarští informovali o rozhodnutí společnosti na svém webu.