sport.cz

Syndikovat obsah Sport.cz - První liga
Sport.cz - sportovní zpravodajský server
Aktualizace: před 15 min 27 sek

Jágr válel! Kladnu pomohl gólem a dvěma nahrávkami

21. Srpen 2018 - 20:12

Legendární Jaromír Jágr se blýskl v přípravném duelu. Třemi body za gól a dvě asistence pomohl k vítězství hokejistů Kladna v domácím utkání s prvoligovým rivalem Ústím nad Labem 6:4. Šestačtyřicetiletý útočník, který se po problémech s kolenem z minulé sezóny připravuje na nový ročník v dresu Rytířů, nastoupil ve třetím duelu za sebou. Po Jágrových asistencích vstřelil dvě branky Jakub Strnad a majitel klubu v 56. minutě sám upravil na 6:3.

Druhý start, druhá porážka. Jágrův pas na Kazachy nestačil a Kladno se dál souží

17. Srpen 2018 - 12:47

Ani při své premiéře před domácím publikem v přípravě na nadcházející ročník druhé nejvyšší soutěže se hokejový útočník Jaromír Jágr výhry nedočkal. Majitel Rytířů sice v utkání proti kazašskému celku Saryarka Karaganda připravil jedinou trefu svého týmu, účastník Vyšší hokejové ligy, druhé nejvyšší soutěže v Rusku, ale nakonec zvítězil 2:1.

Jágr porážce Rytířů nezabránil. Přežil jsem to, hlásila legenda

14. Srpen 2018 - 17:52

Hokejisté Ústí nad Labem vyhráli v úterním přípravném utkání nad Kladnem 6:4. Středočechům nepomohl k lepšímu výsledku ani legendární útočník Rytířů Jaromír Jágr. Kladno vedlo po dvou třetinách 4:2, ale v poslední části hry čtyřikrát inkasovalo. Naposledy do odkryté branky. Jágr nevstřelil gól, nepřipsal si ani asistenci. "Přežil jsem to. Bohužel se nám nepodařila poslední třetina. Ale v pohodě... Ještě máme o něco míň než měsíc, než začne soutěž, tak máme na čem pracovat," řekl po utkání Jágr.

Jágr jde na led. Bude to trápení, ale i výzva, tuší šéf Rytířů

14. Srpen 2018 - 12:53

Čtyři přípravné zápasy vynechal, pátý už bude s číslem 68 na dresu. Za kladenské Rytíře v úterý v Ústí nad Labem nastoupí majitel klubu. Do utkání naskočí poprvé před sezónou šestačtyřicetiletý útočník Jaromír Jágr. Informaci potvrdil Sport.cz mluvčí klubu Vít Heral. Kladenský odchovanec se připravuje s týmem na další sezónu v druhé nejvyšší české lize. Utkání začíná v 18 hodin. Zápas budete moct sledovat v podrobné on-line reportáži na Sport.cz.

Na Jágra s novým jménem. První liga mění název

30. Červenec 2018 - 13:18

Tuzemská druhá nejvyšší hokejová soutěž mění po třech letech svůj název. Fanoušci v Kladně, Českých Budějovicích a dalších třinácti městech už nebudou chodit na WSM ligu, titulárním partnerem soutěže se totiž stala společnost Chance, jedna z největších sázkových kanceláří v České republice.

Policie obvinila bývalého šéfa hokeje v Prostějově kvůli dotacím

27. Červenec 2018 - 9:00

Za machinace s dotacemi v prostějovském mládežnickém hokeji obvinila policie bývalého šéfa klubu Michala Tomigu. Zodpovídat se bude z dotačních podvodů, hrozí mu až osm let vězení. Kromě Tomigy je podle deníku stíhán jako právnická osoba rovněž samotný klub. V klubu skončily milióny od radnice i kraje, informuje o tom středomoravské vydání Mladé fronty Dnes.

TRANSPARENTNÍ ÚČET

PODPORA PRO KŘÉPU
Podpořme kladenského odchovance Petra Křepelku, který utrpěl v polovině října loňského roku při hokejovém utkání nižší německé soutěže zlomeninu pátého obratle a stále se potýká s velmi vážnými následky svého zranění. Svým neuvěřitelným odhodláním postupně dosahuje významných pokroků v léčbě.

Přispějte libovolným finančním darem na transparentní účet č.: 115-5899520217/0100

Pro zadání platby můžete využít platební QR kód s vyplněným číslem transparentního účtu.

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci.