Zápas pravdy. Přijíždí Zábranského klaka!


Autor: zděnda - Datum: 04 prosinec 2009

Tak ode dneška vážení sportovní přátelé, přestavá veškerá legrace. Jestli naši doma nevyškolí marné Brno, je marná zřejmě i tato sezóna. Kometa bude brát zápas také jako pomyslné stebélko a tak by nás mohla čekat bojovná podívaná plná nasazení a modrobílého srdce na ledě.V posledním zápase na kladenském stadionu domácí prakticky odvolali trenéra Kýhose z funkce, což tentokrát nehrozí, protože Brno má nově již třetího kouče v rozběhnuté sezóně - Vladimíra Jeřábka. Kladno tyto škatulata nezná, přesto není bez problémů. Rány osudu kolí útok. Předposlední zápas stojí Pavel Patera a určitě nebude hrát ani Tomáš Horna, který podle posledních prognóz bude mimo hru opravdu velmi dlouho.

O stavu brněnského kádru toho mnoho nevíme, pikantní se ale tento duel zřejmě stane pro Jana Tomajka, který ještě před několika zápasy hájil opačné modrobílé barvy, tedy ty kladenské. Díky zvláštnímu náboji zápasu se očekává, že do ochozů dorazí slušný počet diváků a vytvoří tu správnou atmosféru, která bude slavit úspěch a Brno odjede se svěšenou hlavou. Začátek tradičně v 17:30!

Letošní výsledky s HC Kometa Brno:
4:0 (0:0, 2:0, 2:0)
1:4 (1:0, 0:2, 0:2)

Tags

CHYSTÁME SE

do Olomouce - ne 10.12.
Doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Pardubic - st 20.12.
???
Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Anketa

Zkuste vybrat hráče měsíce listopadu::

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!