Víťa Bílek: Makám a čekám, kdy mi to tam spadne


Autor: zděnda - Datum: 25 leden 2010

Nepříliš vydařené představení Kladna v zápase proti Vítkovicím zapříčinilo, že rozdíl mezi našimi hokejisty a Brnem se ztenčil na dva body. Vítězslav Bílek byl v tomto utkání, přestože neskóroval, hodně vidět. Svědkem mu byly i televizní kamery České televize...Víťo, myslíš, že tohle utkání rozhodly naše neproměněné šance nebo fakt, že jim tam spadlo téměř všechno?

Řekl bych, že to šlo jedno s druhým, protože když my nedáme góly a jim pak vyjde, na co sáhnou, to je pak těžký vyhrávat zápasy. Myslím, že jsme nehráli zas tak špatně, snažíme se proto dělat fakt maximum a pak je o to větší škoda, že to nedotáhnem' do vítěznýho konce. Ale tuhle situaci můžem ještě obrátit a taky myslím, že ji obrátíme.

Na tobě osobně je vidět, že se hodně snažíš, i šance by byly, ale zatím to tam moc nepadá. Je té snahy pořád málo nebo je v tom podle tebe smůla?

(smích) No tak nevím, jestli se snažím málo, ale jak říkám, snažím se pro to dělat maximum. Asi už bych fakt potřeboval trochu to štěstíčko v koncovce, kterýmu se ovšem snažím jít naproti. Rozhodně nic nešidím a čekám, kdy se v těch šancích prosadím.

V zápase nebyl dispozici Milan Toman, ovlivnilo to dle tvého soudu hru dozadu? Přeci jenom je to velký bojovník a hecíř...

Tak určitě. Milan Toman je perspektivní bek, ale zároveň už má taky něco odehráno, jeho nepřítomnost je znát. Má perfektní nahrávky a výborně střílí. I to nám dneska scházelo.

Před zápasem se udály nějaké změny v sestavě, ale podruhé za sebou se padlo. Dá se očekávat pro zápas na Slavii opět určité zamíchání soupisky?

Tohle ti těžko zhodnotím jako hráč. My nastupujeme a do zápasů jdeme tak, jak to určí trenér. Nikdo mu do toho nemluví. Tak by to asi mělo být, takže tohle nechám opravdu jenom na něm.

Následující dva duely hrajeme na Slavii a pak doma s Boleslaví. Oba týmy na tom také nejsou nijak růžově, bude to těžký, přesto s jakým bodovým přírůstkem by jsi byl spokojen?

Na Slavii bychom určitě nechtěli strádat, takže určitě urvat bod a od toho se bude odvíjet další průběh. Když vyhrajeme, bude to super. Ale vždycky je to tak, že do každého zápasu jdeme s tím, že si vezmeme tři body. Jak říkám, uvidíme, popereme se o to každopádně.

Tak ať se daří!

Díky, čau!

Fotogalerie ze zápasu Michal "Mechmel" Ivanega
+ Slideshow

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!