Vary nám dluží body. Je na čase si je vybrat!


Autor: zděnda - Datum: 14 leden 2010

V posledním zápase s Varáky plály emoce a utkání se tak stalo asi největším nervákem na domácím ledě. Rozhodčí sehráli hodně nejistou partii a v nastalém zoufalství, které doprovázely oprávněné protesty, plnili lavičku hanby na straně Kladna. Naštěstí poloviční happyend částečně napravil faux pas pánů v pruhovaném.Dnešní zápas načne poslední čtvrtinu základní části hokejové extraligy. Kladno podruhé zavítá na led Západočechů bez své tradiční opory mezi tyčemi. Kopr si v předcházející bitvě v Litvínově zahrál na udatného bohatýra a nebál se postavit místní choromyslné mlátičce s číslem 15. Rozhodčí se vytasili s trestem ve hře, disciplinárka se stopkou na jedno utkání. "Potrestaného Kopra zastoupí v brance Cikánek. Záda mu bude krýt junior Lejsek," uvedl k této situaci trenér Otakar Vejvoda.

Vary udělaly před dnešním kláním zajímavý trejd, kdy předsezónní posilu Pletku vystřídal budějovický Hřebejk. Důvodem prý byla úspora v platovém rozpočtu. Kromě nové akvizice by se měl představit i František Skladaný, který v sestavě nahradí zraněného Zjuzina.

Modrobílí nastoupí, kromě změny v brance, v téměř totožné sestavě jako naposledy v Podkrušnohoří. Zranění hráči nejsou stále sto nastoupit s jedinou výjimkou. "Na lavičce bude připraven Petr Mudroch, ale byl bych rád, kdyby ještě nehrál a stoprocentně se doléčil," odtajnil dále Otakar Vejvoda. Dále uvedl, že z hráčů využívaných na výpomoc cestuje k zápasu Milan Mikulík.

Kladenští fanoušci se chystají do lázeňského města auty. Ti, co nevyrazí, mohou usednout k TV obrazovce v 18:10. Kdo nemá Nova Sport, nechť zví, že přenos u dobrého moku proběhne mimo posezení v Ice Areně na zimním stadionu například i v Hostinci Pod Vobrazem nebo v Restauraci U Meisnerů.

Tipovačka 40. kolo: KVA-KLA počet kladenských střel na soupeřovu branku (jen přesně, případně 3 nejbližší)

1. kolo - 9. září 2009
HC GEUS OKNA KLADNO - HC ENERGIE KARLOVY VARY 3:5 (0:3, 2:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 30. Čurilla (Bílek, Frolík), 34. Bělohlav (Čurilla, Bílek), 56. Tenkrát (Majeský, Kalla) - 5. Melenovský (Kristek, Dobroň), 6. Dej (Zaťovič), 12. Pech (Haščák, Pletka), 52. Skladaný (Melenovský, Dobroň), 59. Němec (Mucha)
Rozhodčí: Svoboda, Šindler - Jelínek, Pešek
Vyloučení: 4:8
Bez využití
V oslabení: 0:1
Střely na branku: 38:37
Diváci: 3231

14. kolo - 9. října 2009
HC ENERGIE KARLOVY VARY - HC GEUS OKNA KLADNO 2:1 (0:1, 0:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 45. Pletka (Pech), 51. Dej (Pech) - 7. Bílek (Frolík, F. Kaberle)
Rozhodčí: Svoboda, Turčan - Pouzar, Rozlílek
Vyloučení: 2:6, navíc Kopřiva (Kladno) 10 min.
Bez využití
Střely na branku: 35:25
Diváci: 4168

27. kolo - 24. listopadu 2009
HC GEUS OKNA KLADNO - HC ENERGIE KARLOVY VARY 4:3 PP (2:0, 1:1, 0:2 - 1:0)
Branky a nahrávky: 7. Kalla (Toman, Bílek), 14. M. Procházka (Patera, V. Kameš), 28. M. Procházka (Patera, V. Kameš), 61. Kalla z trestného střílení - 24. Košťál (Kumstát, Skuhravý), 45. Košťál (Kumstát), 57. Košťál (Skuhravý, Kumstát)
Rozhodčí: Hodek, Šír - Kis, Prchal
Vyloučení: 4:9, navíc Bělohlav a F. Kaberle oba 10 min., M. Procházka 10 min. a do konce utkání, Patera (všichni Kladno) 10 min. + 5 min. a do konce utkání + trest ve hře
Bez využití
V oslabení: 1:0
Střely na branku: 43:23
Diváci: 2272

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!