Už jsou tady ufouni!


Autor: zeliii - Datum: 13 Září 2008

Druhá výprava autobusová koná se do města automobilů pod vysoký komín fabriky, která je vyrábí. Do tohoto kraje jsme na hokej zavítali poprvé a naposledy při památném prvoligovém tažení v sezoně 2002/03. Tehdy se zčistajasna objevil šlágr z repertoiru Pana Pamperse v podtextu narážející na barvu tehdejších boleslavských dresů.

A je téměř jisté, že úspěch bude tento šlágr slavit i nyní. Doufejme ale, že se z něj nestane evergreen extraligových kluzišť. Melodie je jednoduchá, slova následující:


Ha, aha, už jsou tady ufouni
Ha, aha, jsou zelený jak melouni
Ha, aha, stojím tady v úžasu
Ha, aha, 'dyť jsou mi jen k pasu


Oknoplastický autobus odjíždí v úterý 16. 9. od zimáku opět v 15.15. A protože máme ve stověžatce spoustu hákujících lidí pojedeme přes ní. Takže zastávky by měly být totožné jako do Liberce (Prochyho20 snad tentokrát nemineme :) 15.45 Esso Šárka, u Diplomatu v 16.00 a na Čerňáku v 16.30. Cena 150,- pro členy Fanklubu (se zaplaceným příspěvkem na sezónu 08/09) a 200,- pro ostatní. Vstupenka je pochopitelně v ceně. Hlašte se po nedělním hokeji v kutlochu nebo opět sms (a podepisujte se).


PS: Jak bylo již avizováno na diskuzi, vypravují také autobus z podkrkonošského Rudníka (rodiště Ríši Diviše) a to znamená příslib toho, že modrobílá klaka bude početná.


PPS: Vzkaz pro autaře: Vstupenky do sektoru H (jako hosté) budou k mání na extra pokladně, cena 120,-

CHYSTÁME SE

do Budějovic - ne 3.12.
Bus nejede, doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Olomouce - ne 10.12.
Doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Padubic - st 22.12.
???
Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!