Ústí napůl dobyto - ještě že máme Patýze


Autor: zděnda - Datum: 26 leden 2008

Předem všeho musím podotknout, že ačkoliv výjezd do Ústí byl mocně podpořen kladenskými dušičkami, tak tato skutečnost pro některé z nich znamenala několikahodinové stání ve vejtřasce. Dobře oni! Příště se to snad organizačně zvládne lépe. Každopádně v Ústí jsme byli coby dup a bylo nás tam mraky, kromě autobusu totiž jely i po vlastní ose auta a tak výsledné číslo se podle mě blížilo magické stovečce (možná dvěma - aneb jak uvedl Kladenský deník: nejpočetnější výprava kladenských fanoušků za poslední roky).
Utkání samotné se pro nás nevyvíjelo vůbec dobře, dostali jsme dva rychlé góly a to je venku vždycky špatné. Ústí nám zle zatápělo a já jsem tohle všechno tušil i přes bezbřehý optimismus některých z nás. Naštěstí Ústí neproměnilo přesilovku 5 na 3 a to vždy pro neproměnivší tým nevěstí nic dobrého. A tak povstal největší z největších borec jménem Pavel Patera, aby ve 39. minutě v přesilovce skóroval. Tento gól pro nás znamenal naději, která pro nás byla vzpruhou i do třetí třetiny, když tuto Jan Tomajko zužitkoval ve 43. minutě. Utkání gradovalo, ale bohužel na nesprávnou stranu. V 50. minutě se trefil extřinečák Hašek a bylo to zase o gól. Jenže byl přítomen již jednou jmenovaný Pavel Patera a v 53. minutě tomu udělal přítrž. Bylo vyrovnáno a utkání spělo do prodloužení. V tom se nerozhodlo, i když Čaloun rozhodně skórovat mohl, ale naštěstí tomu tak neučinil a tak nás čekaly zase nájezdy. Na ty jsme specialisti, chtělo by se říci. Horna s Kallou to jen potvrdili.
Po urputném boji jsme urvali dva body a myslím, že za ně můžem být rádi. Lepší než drátem do voka.
K výjezdu samotnému: děkují Gazzovi, že mě tak pěkně ožral rumem až mám z toho rozbitou hubu (sem patří smajlík) a hlavně děkuji všem, co jeli a nezůstali lhostejní k osudu klubu, který všichni milujeme a to je Kladýnko. Patos, já vím (sem patří taky smajlík).

Video: Bugrovo výjezdové video (velikost: 34 MB)

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!