Ústí napůl dobyto - ještě že máme Patýze


Autor: zděnda - Datum: 26 leden 2008

Předem všeho musím podotknout, že ačkoliv výjezd do Ústí byl mocně podpořen kladenskými dušičkami, tak tato skutečnost pro některé z nich znamenala několikahodinové stání ve vejtřasce. Dobře oni! Příště se to snad organizačně zvládne lépe. Každopádně v Ústí jsme byli coby dup a bylo nás tam mraky, kromě autobusu totiž jely i po vlastní ose auta a tak výsledné číslo se podle mě blížilo magické stovečce (možná dvěma - aneb jak uvedl Kladenský deník: nejpočetnější výprava kladenských fanoušků za poslední roky).
Utkání samotné se pro nás nevyvíjelo vůbec dobře, dostali jsme dva rychlé góly a to je venku vždycky špatné. Ústí nám zle zatápělo a já jsem tohle všechno tušil i přes bezbřehý optimismus některých z nás. Naštěstí Ústí neproměnilo přesilovku 5 na 3 a to vždy pro neproměnivší tým nevěstí nic dobrého. A tak povstal největší z největších borec jménem Pavel Patera, aby ve 39. minutě v přesilovce skóroval. Tento gól pro nás znamenal naději, která pro nás byla vzpruhou i do třetí třetiny, když tuto Jan Tomajko zužitkoval ve 43. minutě. Utkání gradovalo, ale bohužel na nesprávnou stranu. V 50. minutě se trefil extřinečák Hašek a bylo to zase o gól. Jenže byl přítomen již jednou jmenovaný Pavel Patera a v 53. minutě tomu udělal přítrž. Bylo vyrovnáno a utkání spělo do prodloužení. V tom se nerozhodlo, i když Čaloun rozhodně skórovat mohl, ale naštěstí tomu tak neučinil a tak nás čekaly zase nájezdy. Na ty jsme specialisti, chtělo by se říci. Horna s Kallou to jen potvrdili.
Po urputném boji jsme urvali dva body a myslím, že za ně můžem být rádi. Lepší než drátem do voka.
K výjezdu samotnému: děkují Gazzovi, že mě tak pěkně ožral rumem až mám z toho rozbitou hubu (sem patří smajlík) a hlavně děkuji všem, co jeli a nezůstali lhostejní k osudu klubu, který všichni milujeme a to je Kladýnko. Patos, já vím (sem patří taky smajlík).

Video: Bugrovo výjezdové video (velikost: 34 MB)

CHYSTÁME SE

do Vítkovic - pá 22. 9.
Individuálně.
 

do Liberce - st 27.9.
Bude bus? Odjezd v 15:00, cena 350 / 400,- bez vstupenky. Pro vypravení autobusu je potřeba alespoň 35 zájemců. První uzávěrka v sobotu ve 12:00.

Info ke vstupenkám bude doplněno (čekáme na vyjádření z LIB)

 

Kompletní INFORMACE
a přihlášky ZDE

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

TIPOVAČKA

Tipujte s námi Extraligu
Info a propozice ZDE
Dokumenty k soutěžím | Český hokej

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!