Tonda Melka: Snad nebudu platit bůra...


Autor: zděnda - Datum: 06 únor 2010

Je super, že kádr posiluje průběžně nová krev. Jeden z těch, kteří prorostli z juniorů do áčka je i Antonín Melka. Prohání se ledem s číslem 8. Pro někoho možná nenápadně, ale od včerejška už se pyšní prvním extraligovým gólem. Jaké měl pocity ve své šuterské premiéře? Čtěte dále...Tondo, původně si ani neměl naskočit, kdy ses vůbec dozvěděl, že do zápasu nastoupíš?

No asi hodinu před zápasem. Já jsem vůbec nepočítal, že budu hrát, ale pak za mnou přišli trenéři s tím, že v sestavě a na ledě budu.

Přeci jenom to je docela narychlo, nervy nebyly?

Ani ne, začal jsem se na zápas koncentrovat, protáh' jsem se a hlavně jsem nechtěl udělat chybu a předvádět výkon jako v juniorech.

První extraligový gól potvrzuje tvá slova. Co to bude stát?
No v kabině padaly různý částky, snad ne moc. Zaslech jsem i pět tisíc, ale to doufám byla sranda (smích)

Shodou okolností si dneska během hry přišel o oba parťáky...

Bohužel. Frolda se zranil během druhýho střídání, pak i Hornič a nakonec se mnou nastupoval Trončinský (pozn. ještě v dorostu nastupoval jako útočník). Ve třetí už jsem se bez nich objevil jen jednou.

Před sezónou se hodně slibovalo od tebe a Honzy Daleckého, jak to s ním vůbec vypadá?

Pořád ho zlobí to koleno, furt to léčí a bohužel zatím určitě nenastoupí.

Tondo, dík a gratuluju!

Díky!

Tiskovka obsahovala mimojiné toto:

Zdeněk Venera (HC PSG Zlín):
Domácí vyhráli naprosto zaslouženě, nám ten zápas dneska nevyšel. Na utkání jsme se opravdu dobře připravovali, body potřebujeme, ale vše bylo naopak. Ještě v první třetině, když jsme vyrovnali se s tím dalo něco dělat, ale domácí pak ovládli hru a my jsme měli bezzubý útok.

Petr Kasík (HC Geus Okna Kladno):

Tak my jsme dneska dali víc než dva góly a vyhráli jsme. Tím je řečeno vše. My jsme sehráli v poslední době několik zápasů, kdy jsme nehráli špatně, ale nedali jsme góly. Dneska tam díkybohu padly.

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!