TIPOVAČKA MS 2022


Autor: zeliii - Datum: 13 Květen 2022

Sedmnáct dní, šedesát čtyři zápasů, to je jízdní řád, kterého se hokejové mistrovství světa drží už roky. Jinak tomu nebude ani letos, kdy se každoroční hokejové klání uskuteční ve Finsku, konkrétně v Tampere a Helsinkách. Právě v Tampere a v jeho teprve loni otevřené moderní hale odehrají své skupinové duely také čeští hokejisté.

Poprvé v historii samostatné České republiky bude v reprezentačním výběru chybět pravověrný Kladeňák. Alespoň malou útěchou budiž, že se na mistrovství světa představí hráči, kteří kladenský dres oblékli v mládežnických letech. Řeč je konkrétně o Davidech Skleničkovi a Krejčím.

Jak už je ale zvykem, který ani letos nepřerušíme, je fanklubácká tipovačka otevřená každému fanouškovi bez ohledu na členství ve fanklubu. Zkušení tipující jistě vše znají, pro případné nováčky ale přeci jen shrňme nejdůležitější body:

- Tipujeme všech 64 zápasů mistrovství světa.
- Tipujeme stav po 60 minutách, tedy včetně možné remízy.
- Tip musí dorazit nejpozději do začátku daného utkání, později ho bohužel nemůžeme uznat.

Své tipy můžete zasílat například pomocí formuláře, který je k dispozici na příslušné záložce. Tam jsou také podrobnosti k bodování. Pokud vám z nějakého důvodu formulář nevyhovuje, je možné tipovat také mailem na Astix(at)post(tecka)cz. Pozor, pokud tipujete přes formulář (na odkazu níže), v něm kvůli přehlednosti jsou připraveny jen tři dny dopředu. Další zápasy budou postupně přibývat!

Pro výherce je připraven mimo jiné kosmetický balík (od Fároše). Dále to budou karbanické potřeby od Haldy, tradiční poukázky na konzumace a hokejové suvenýry a drobnosti. Odměníme, tak jako loni, prvních pět v pořadí.

Veškeré podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:
http://fanklubpoldikladno.cz/tipovacka

Start dnes v 15:20!

Tags

Hráč měsíce

Hráčem měsíce října
je Eduards Tralmaks.
Mēs apsveicam!
Eda odpověděl na otázky fanoušků v off-line rozhovoru - k přečtení ZDE.

CHYSTÁME SE

do Třince - úterý 28.11.
Individuální doprava. Vstupenky v prodeji ZDE.

- - -

do Budějovic - ne 3.12.
Bude bus??? Odjezd od ZS 13:00, cena 400 / 450,- bez vstupenky. Podrobné info a přihlášky ZDE.

 

Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!