TIPOVAČKA MS 2021

Autor: zeliii - Datum: 19 Květen 2021

Po roční pauze vynucené známými okolnostmi je zde opět Mistrovství světa. Loni plánované Švýcarsko bylo vynecháno, mělo následovat Bělorusko, kterému ale pořadatelství bylo odebráno a šampionát se tak nakonec odehraje v Lotyšsku, respektive v jeho hlavním městě Rize. Místo konání i reprezentační týmy jsou v plné přípravě a očekávání, věřme, že vše proběhne dle plánů.

Turnaj se odehraje v termínu 21. května až 6. června 2021. A jak je dobrým zyvkem přicházíme s tradiční Tipovačkou MS. Pravidla a systém se již léta nemění, vše má pod palcem Astix, známý to systematematik (a jeden ze dvou našich vrchních statistiků a cifršpionů). Správnost, funkčnost a regulérnost je tedy maximálně zaručena :)

Jako vždy, tak i letos budeme hrát o pěkné, hodnotné, ale i chutné ceny! Tentokrát odměníme prvních pět v pořadí. Tou hlavní tzv. štafetovou výhrou (tzn. výherce předešlého ročníku věnuje cenu pro vítěze následujícího) bude tato fešanda Chivas Regal 18 Jahre Gold Signature Blended Scotch Whisky - 0,7L 40% vol, která k nám připutuje přímo ze slezské metropole Opavy ;) Dalšími odměnami budou tradiční poukázky na konzumaci do Auto Da Fé a k tomu klubové i fanklubácké hokejové drobnosti a suvenýry.

Veškeré podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:

Tipujte a bavte se s námi!

Doprava na "domácí" utkání v Chomutově

Na každé utkání vypravíme autobus(-y), vše se bude odvíjet od zájmu fanoušků. Jednotná cena 150,-/os. Vstupenky si zajišťuje každý sám. Odjezd od pokladen u zimního stadionu. Podrobnosti včetně dalších nástupních míst jsou uvedeny přímo v přihlašovacím formuláři.

Pá 24.9. TRI - odjezd 16:00
Ne 26.9. ZLN - odj. 14:00
Čt 30.9. OLO - odj. 16:00

PŘIHLAŠKY vyplňujte ZDE

(Přehled přihlášených pro kontrolu ZDE) Postupně budeme vše upřesňovat, doplňovat... Pokud máte dotazy pište na: zeli@c-mail.cz (v krajním případě můžete volat na 608 481 451).

CHYSTÁME SE I VEN

do Pardubic - ne 3.10.
Bude upřesněno.

do Boleslavi - ne 10.10.
Bude upřesněno.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Doporučujeme

Legendární kanonýr Milan Nový oslaví v září 70 let. K této příležitosti plánuje uspořádat několik akcí, ale hlavně - vydává biografickou knihu! Máme přímo od Balíka výsadní právo umožnit všem zájemcům z řad veřejnosti předplacení a objednávku publikace - kniha bude pokřtěna v den jeho narozenin 23.9. a po tomto datu bude k dispozici, ale v knihkupectvích jí dle Milana nenajdete... Cena 399,-
Kdo by měl zájem si knihu objednat, prosím pište co nejdříve na: zeli@c-mail.cz obratem obdržíte veškeré instrukce.