TIPOVAČKA FOTBALOVÉHO EURA

Autor: zeliii - Datum: 11 Červen 2021

Nebývá to u nás úplně zvykem, ale neodolali jsme a po nedávno proběhlé úspěšné (rozuměj hojně obsazené) tipovačce hokejového mistrovství navazujeme tipovačkou fotbalovou. Letos s podivuhodným klíčem rozlosování a míst konání, ale o to to bude zajímavější. Věříme, že účast bude obdobná jako u té předchozí, a že jistá zainteresovanost vám přinese spoustu nevšedních okamžiků při sledování i jinak třeba nezajímavých utkání.

Astix nelenil a rychlostně přetransformoval tipovací systém z hokejového na fotbalový. Jelikož nic lepšího nevymyslel, tak pravidla a všechny náležitosti zůstávají jak jsme zvyklí. A jako vždy odměníme nejśpěšnější tipéry malou pozorností (tentokrát asi menší než u hokejové odnože, ale budeme se snažit ;). První tři mají zaručeno, další v pořádí dle toho co se nám sejde za možnosti... Přejeme dobrý tip!

Veškeré podrobné instrukce, pravidla a hlasovací formulář v odkazu:

Od 11. června nabídne mistrovství Evropy ve fotbale 2021 (oficiální název však zůstává EURO 2020) celkem 51 zápasů. Zahajovací duel sehrají v pátek od 21:00 v Římě reprezentace Turecka a Itálie. Český tým do turnaje vstoupí 14. června, a to soubojem s domácím Skotskem. Kompletní program turnaje a rozpis utkání můžete sledovat třeba NA WIKIPEDII nebo přímo na stránkách UEFA.

na Vsetín do Brna

Doprava individuálně.

Info ke vstupenkám: Zájemci nechť kontaktují Astixe nebo Zelího mailem či přes soukromou zprávu.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Komunita