Sympaťák ELH 2008/2009


Autor: Clouseau - Datum: 14 Říjen 2008

[Aktualizováno - čtěte do konce] Agentura BPA sport marketing opět pořádá anketu o nejsympatičtějšího hokejistu extraligy. Kdyby snad někdo nevěděl, o co jde, tak nejlépe snad představení projektu přímo slovy agentury."Vážené fanynky a vážení fanoušci O2 extraligy ledního hokeje, staňte se i letos významným článkem ve volbě nejsympatičtějšího hráče O2 extraligy.

Cíl ankety se nemění, stále volíme hráče, který má zejména dobré vystupování na ledě, v kabině, ale i mimo led, a to především vůči médiím a směrem k vám hokejovým fanouškům. Rozhodující jsou tedy kromě milého úsměvu, především vlastnosti a celková osobnost hráče, nikoliv jen jeho statistiky!

Oproti minulé sezóně dochází k několika změnám. Tou zásadní je, že letos do finále postoupí pouze pět hráčů, a to na základě nominací zaslaných od fanklubů a novinářů. Tedy těch, kteří s hráči přicházejí nejvíce do kontaktu.

Jak nominovat?
Letos budete moci nominovat do finále 2 hráče ze svého klubu. Jména nominovaných hráčů, prosím, zašlete nejpozději do 22. října 2008!"

Nominaci za náš fanklub provedeme na základě hlasování na našich fanklubáckých stránkách. Hlasovat může každý zaregistrovaný na těchto stránkách v Diskusi, a to následující formou:

Do předmětu příspěvku napište: Hlasování Sympaťák 2008/2009
Do zprávy pak napište pouze jméno a příjmení alespoň jednoho, maximálně dvou hráčů.

Vaše hlasy sečteme a na základě nejvíce obdržených hlasů za náš fanklub nominujeme dva hráče, jejichž jména v úterý 21. října odešleme.

- - - - -

21. 10. 2008 v ranních hodinách byla odeslána nominace se jmény Miroslav Kopřiva a Martin Procházka (viz výsledky hlasování http://www.sweb.cz/avlh/sympatak0809.xls). Hodně štěstí! Hlasování by mělo pokračovat celoextraligově od listopadu na http://sympatak.hokej.cz/

CHYSTÁME SE

do Olomouce - ne 10.12.
Doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Pardubic - st 20.12.
???
Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Anketa

Zkuste vybrat hráče měsíce listopadu::

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!