Skórovat a vyhrát. Na Boleslav!


Autor: zděnda - Datum: 13 prosinec 2009

Poslední utkání v Metrostav aréně bychom nejradši vymazali z paměti. Matný výkon doprovodila naprostá střelecká impotence. Boleslaváci se radovali z pěti zásahů, Kladno zpytovalo svědomí. Situace se však dosti změnila, po posledním happyendu se Slávií, nedostatkem sebevědomí určitě netrpíme.Zvláštní duel proti dlouholeté opoře Zdeňku Orctovi rozhodl v samostatných nájezdech David Stieler. Doufali jsme sice ve tři body, ale v nastálé situaci to bylo maximum. Po zápase se Ori zastavil v kutlochu, ale opravdu jen na skok, řešil jakési problémy a tak prý příště. Ale dosti pátku.

Boleslav v loňské sezóně a letos je jako to pověstné nebe a dudy. Loni outsider, který neměl špetku respektu, v letošním ročníku štika extraligy. Automobilisté v létě i během podzimu mocně posilovali a ejhle - ono je to vidět. A je celkem nepodstatné, že do Boleslavi se chodí spíš pro peníze než vyždímat srdíčko. Kontroverzní politika klubových bossù začala přinášet své ovoce. To Kladno sází na přesný opak, ale ve výsledku bohužel zaostává. Nicméně zbraně nikdo neskládá a modrobílý mančaft mùže uspět prakticky kdekoliv. Otázka zní, proč ne třeba dnes?

Chybět i nadále budou Mudroch, Horna a popálený Čurilla. K sestavě Boleslavi se mi nepodařilo zjistit zhola níc. Toto tajemství zřejmě odhalí až motorizovaná skupina, protože do města automobilù tentokrát automobilem resp. automobily. Bus zdaleka nenaplněn :( Utkání začíná v 17:30.

Letošní výsledky se BK Mladá Boleslav:

7. kolo - 22. září 2009
BK MLADÁ BOLESLAV - HC GEUS OKNA KLADNO 5:0 (1:0, 2:0, 2:0)
Branky a nahrávky: 12. Pabiška (Gajovský, Sup), 28. Jiruš (Macho, Gajovský), 40. Nouza (T. Sýkora, Boháč), 44. Bahenský (Handlovský, Gajovský), 55. Sup (Král, Pabiška)
Rozhodčí: Hodek, Turčan - Bádal, Pouzar
Vyloučení: 5:9
Bez využití
Střely na branku: 34:23
Diváci: 3620

20. kolo - 25. října 2009
HC GEUS OKNA KLADNO - BK MLADÁ BOLESLAV 0:1 SN (0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
Branka: rozhodující samostatný nájezd Vrbata
Rozhodčí: Husička, Šír - Gebauer, Vengřín
Vyloučení: 10:7
Bez využití
Střely na branku: 30:31
Diváci: 2758

Tags

CHYSTÁME SE

do Budějovic - ne 3.12.
Bus nejede, doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Olomouce - ne 10.12.
Doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Pardubic - st 20.12.
???
Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Anketa

Zkuste vybrat hráče měsíce listopadu::

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!