Setkání kladenských fanoušků


Autor: zeliii - Datum: 05 Srpen 2023

Vážení fanoušci hokejového Kladna, jsme na prahu startu nové sezóny, která bude pro nás po delší době třetí po sobě extraligová. V loňském roce jsme společně spustili akci s krycím názvem Kladeňáci, která má za cíl zformovat jednotlivé skupiny v kotli a zlepšit ve více směrech fungování kotle jako celku. Chceme dále tuto myšlenku rozvíjet a jednou z prvních vlaštovek má být toto setkání před sezónou, kam je zván kdokoliv, kdo má Kladno v srdci.
 

Ať jsi starý, mladý, tlustý, tenký, bílý, žlutý, fialový.... pokud se chceš pobavit a setkat s kamarády ještě před prvním soutěžním zápasem, vezmi kamaráda, mámu, tátu, ségru, bráchu a doraž. Jediné co nech doma, jsou symboly ostatních týmů (ať už hokejových, či fotbalových) a budeš vítán na předsezónní akci.

Tato akce se koná v sobotu 2. 9. 2023 v areálu zahrady Pivovaru Kladno od 15. hodiny. Afterparty (vzhledem k nutnému konci provozu zahrádky k 22:00) se koná v tradičním prostoru restaurace Na Amálce.

Na místě bude připraveno, samozřejmě kromě spousty dobrého piva a jídla, také několik doprovodných akcí. Chystáme několik soutěží a také sportovní vyžití pro případné nadšence a děti.

Všichni jste zváni!

Kladeňáci

- - -

Program akce:

Tags

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!