Sestřelí matador Bělohlav svůj mateřský tým?


Autor: zděnda - Datum: 19 leden 2010

Dobrotivé indiány jsme teprve předevčírem vyprovodili zpět do jejich teritorií a extraligová kola už se opět roztáčí. Boj se znovu rozhoří na kladenském ledě, na který tentokrát přijede soupeř méně arogantní, ale přesto nebezpečný. HC Mountfield má totiž v posledních zápasech našlápnuto. Je třeba mu přistřihnout křidýlka!Na pozápasových rozhovorech v neděli se jeden z tazatelů obrátil na úspěšného střelce Bělku, jestli příští utkání s Budějicemi bude pro něj stále ještě pikantní. Zkušený mazák ani na chvíli nezaváhal a odvětil, že už si zvykl. Proto doufám, že bude pálit nemilosrdně a úspěšně.

Letos se nám na "sekačky" poměrně daří. V každém z dosavadních duelů Kladno dokázalo bodovat a doma bralo plný počet. Nerad bych to ale zakřiknul, jelikož dalším strašákem je akademická debata na diskusi o neschopnosti zopakovat zápas za tři body. Spíš je třeba říct si, kdy jindy než dnes?

Budějice v posledních zápasech postrádají trio Květoň, Sailer a Melichárek. Modrobílá kabina by měla ožít o dva staronové přírůstky. "Proti Budějovicím nastoupíme i s Hornou a Martinem Procházkou. Začnou ve čtvrté lajně s Markem Čurillou, protože sami nevědí, jak na tom budou. Ostatní zůstává stejné," prozradil k zápasu kouč Otakar Vejvoda. V posledních dnech se hodně skloňovalo jméno Procházky Libora, který by měl nastoupit zítra za Beroun. "Jedeme se na Libora zítra podívat. Není to ovšem žádná inspekce, bude to hlavně o jeho subjektivních pocitech. Dlouho nehrál, musí si to oťukat. Chomutov bude myslím dobrá prověrka," uzavřel k tomuto tématu Otakar Vejvoda.

Duel s Českými Budějovicemi začíná v 17:30!

Tipovačka 42. kolo: KLA-CEB počet kanadských bodů tria Eberle-Stieler-Kuchler

29. kolo - 29. listopadu 2009
HC MOUNTFIELD ČESKÉ BUDĚJOVICE - HC GEUS OKNA KLADNO 2:1 PP (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Branky a nahrávky: 46. Mikeska (Šimánek, Snopek), 61. Gulaš (Mikeska, Snopek) - 49. Stieler (Mudroch, Eberle)
Rozhodčí: Mikula, Minář - Čech, Poruba
Vyloučení: 2:4
Bez využití
Střely na branku: 35:22
Diváci: 4551

16. kolo - 15. října 2009
HC GEUS OKNA KLADNO - HC MOUNTFIELD ČESKÉ BUDĚJOVICE 5:3 (2:1, 2:0, 1:2)
Branky a nahrávky: 15. F. Kaberle, 18. Stieler (Kuchler), 32. Eberle (Kuchler, Stieler), 36. Patera (Diviš), 60. Bělohlav (Patera) - 13. Melichárek (Macháček), 46. Mikeska (Gulaš), 55. Šimánek (Rod)
Rozhodčí: Hodek, Šindler - Bádal, Bláha
Vyloučení: 6:6, navíc Snopek (Č. Budějovice) 10 min.
Využití: 1:1
V oslabení: 0:1
Střely na branku: 21:32
Diváci: 1504

3. kolo - 13. září 2009
HC MOUNTFIELD ČESKÉ BUDĚJOVICE - HC GEUS OKNA KLADNO 4:5 SN (0:2, 4:0, 0:2 - 0:0)
Branky a nahrávky: 23. L. Květoň, 26. Huml (Vydarený, Veselý), 30. Veselý (Huml, M. Hudec), 39. Veselý (Vydarený) - 4. Frolík (Horna), 16. Tenkrát (Kalla), 48. Tenkrát (Horna), 51. Patera (Tenkrát), rozhodující samostatný nájezd Horna
Rozhodčí: Fraňo, Šír - Hlavatý, Tošenovjan
Vyloučení: 5:5
Využití: 2:1
Střely na branku: 38:37
Diváci: 4429

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!