Sacha Treille: Lidí nechodí moc, ale jsou zatraceně hlasití!


Autor: zděnda - Datum: 17 listopad 2010

Jak jsme prorokovali, tak se stalo. Série událostí a reprezentační přestávka se pozitivně odrazily na rozpoložení našeho mančaftu. Liberec prostě prohrával už před Kladnem. Ale nebylo by to Kladno, aby se to nezdramatizovalo a nezamotalo. Naštěstí ulevný odfrk zasvištěl éterem. Sacha Treille zase plazil jazyk. Stalo se tak po jeho třetím, nakonec neuznaném gólu. Ale nálady mu to neubralo a s radostí mně a Mišelovi poskytl popo, tedy pozápasové povídání.Sacha, dneska jsme měli možnost sledovat poměrně složité utkání nemyslíš?

Samozřejmě. V naší situaci je každý bod dobrý a dnes jsme na tříbodové vítězství měli. Skóre 3:0 se zdálo jednoznačné, ale pak se soupeř začal dotahovat a měli jsme co dělat, abychom zápas dotáhli do vítězného konce.

Jak si tedy spokojen s konečným skóre?

Jsem, jsem. Ale jak bylo řečeno, mohli jsme zvítězit výraznějším způsobem. Jsem každopádně šťastný, že máme tři body.

A co tvůj druhý a třetí gól v sezóně, cítíš se líp?

Je to pro mě určitě satisfakce, ale důležitý je, že bodoval tým. Určitě se to budu snažit udržet a nadále mančaftu přispívat k dobrý výsledkům i body.

Mohl jsi mít však i hattrick. Jak si to viděl ty s neuznaným gólem?

Bylo by pěkný mít připsaný hattrick, ale já asi skutečně stál v brankovišti. Nakonec mi to ani trochu nevadí, protože o výsledku už bylo rozhodnuto.

Jak vůbec vnímáš atmosféru v ochozech?

Je to dobré. Já si domácí zápasy moc užívám. Na velikost prostoru chodí málo lidí, ale ti co přijdou, jsou zatraceně slyšet. Děkujeme jim.

A jak to šlape v kabině?

Nevidím žádný problém. Vyměnili se trenéři, takže vstřebáváme změnu. Během reprezentační pauzy jsme pouze trénovali a tak jsme se všichni moc těšili na dnešní zápas.

Poslední dotaz. Na našem webu fanklubpoldikladno.cz jsi byl zvolen hráčem měsíce října. Co ty na to?

Děkuju moc všem, kteří mě zvolili a budu se snažit vaši podporu nezklamat.

So Sacha, thanks a lot and have a good luck!

Thank you guys!

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!