Rekonstrukce Zimáku - Zveme na veřejnou prezentaci


Autor: zeliii - Datum: 25 Červen 2013

kladenský zimákVe středu 26.6. od 18 hod. ve VIP kavárně Zimního stadionu (I.patro) se uskuteční několikrát avizované a odkládané veřejné setkání s představiteli Města a SAMKu jakožto investory projektu rekonstrukce ZS. Celou věc se snažíme již od ledna, kdy prosákly první informace o reálném provedení rekonstrukce, podrobně monitorovat, přesto Vám nemusí být vše jasné - máte otázky či názory které nezazněly? Chcete se sami na cokoliv zeptat? Polemizovat? Přijďte, právě Vám je toto setkání určeno!

Přítomni a na Vaše dotazy budou odpovídat: primátor Statutárního města Kladna Ing. Dan Jiránek, ředitel SAMK Lukáš Kubica, zastupitel Tomáš Meisner (koordinátor rekonstrukce zimního stadionu) a jednatel klubu Mgr. Otakar Černý ml. (radní pro oblast sportu a volného času a člen VV ČSLH).

Jak je od minulého týdne známo klub Rytíři Kladno obdržel výjímku v užívání stávajícího stadionu pro extraligová utkání (viz. přiložená tisková zpráva) a tedy není již ultimátně limitován nutností ukončení rekonstrukce do konce kalendářního roku tak jak předepisuje licenční řádu ČSLH. V těchto dnech vrcholí Výběrové řízení na realizátora projektu. Jak řízení probíhalo a jak bude celá záležitost pokračovat? Co nás čeká v nejbližších týdnech a měsících? Je reálné vše stihnout tak, aby nic nenarušilo fungování klubu a jeho týmů v soutěžích? Nebo je snad dokonce možné vše opět posunout na jaro příštího roku tak jak Klub žádá Radu města? Otazníků je kolem toho stále mnoho, věříme že na většinu z otázek existují jasné odpovědi...

Těšíme se na Vaší účast!

PřílohaVelikost
Rytíři_Kladno_-_tisková_zpráva_19-06-2013.pdf325.08 KB

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!