Rekonstrukce Zimáku - Zveme na veřejnou prezentaci


Autor: zeliii - Datum: 25 Červen 2013

kladenský zimákVe středu 26.6. od 18 hod. ve VIP kavárně Zimního stadionu (I.patro) se uskuteční několikrát avizované a odkládané veřejné setkání s představiteli Města a SAMKu jakožto investory projektu rekonstrukce ZS. Celou věc se snažíme již od ledna, kdy prosákly první informace o reálném provedení rekonstrukce, podrobně monitorovat, přesto Vám nemusí být vše jasné - máte otázky či názory které nezazněly? Chcete se sami na cokoliv zeptat? Polemizovat? Přijďte, právě Vám je toto setkání určeno!

Přítomni a na Vaše dotazy budou odpovídat: primátor Statutárního města Kladna Ing. Dan Jiránek, ředitel SAMK Lukáš Kubica, zastupitel Tomáš Meisner (koordinátor rekonstrukce zimního stadionu) a jednatel klubu Mgr. Otakar Černý ml. (radní pro oblast sportu a volného času a člen VV ČSLH).

Jak je od minulého týdne známo klub Rytíři Kladno obdržel výjímku v užívání stávajícího stadionu pro extraligová utkání (viz. přiložená tisková zpráva) a tedy není již ultimátně limitován nutností ukončení rekonstrukce do konce kalendářního roku tak jak předepisuje licenční řádu ČSLH. V těchto dnech vrcholí Výběrové řízení na realizátora projektu. Jak řízení probíhalo a jak bude celá záležitost pokračovat? Co nás čeká v nejbližších týdnech a měsících? Je reálné vše stihnout tak, aby nic nenarušilo fungování klubu a jeho týmů v soutěžích? Nebo je snad dokonce možné vše opět posunout na jaro příštího roku tak jak Klub žádá Radu města? Otazníků je kolem toho stále mnoho, věříme že na většinu z otázek existují jasné odpovědi...

Těšíme se na Vaší účast!

PřílohaVelikost
Rytíři_Kladno_-_tisková_zpráva_19-06-2013.pdf325.08 KB

CHYSTÁME SE

na Vsetín do Brna

Doprava individuálně.

 

Info ke vstupenkám: Zájemci nechť kontaktují Astixe nebo Zelího mailem či přes soukromou zprávu.

 

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!