Rekonstrukce zimáku - prolog


Autor: Clouseau - Datum: 25 leden 2013

kladenský zimákPřed časem se v mediích objevily články o tom, že se chystá rekonstrukce zimního stadionu. A my dodáváme: no konečně! Kladenský zimák opravdu rekonstrukci potřebuje a hlavně si ji zaslouží. Na tomto stadionu se psaly dějiny, Kladno zde získalo své mistrovské tituly, válely tu celé generace skvělých hokejistů. Kladenský zimák má skvělou atmosféru. Kladenský zimák je architektonicky zajímavý. Kladenský zimák je nezaměnitelný. A tento náš zimák se po letech dočká potřebné péče.

Bavme se však o tom, jaké změny vlastně zimák čekají. Z kusých informací v médiích se nedá nic moc usuzovat, naopak lze spíše jen spekulovat.Vznikající informační vakuum se tedy budeme snažit vyplnit. Předpokládáme, že se o rekonstrukci budou zajímat i (a nejen) regionální média, avšak spoléhat jen a pouze na novináře taky nejde, jsou to taky jenom lidé.

Několik kroků už jsme samozřejmě podnikli. V první řadě jsme si domluvili schůzku s primátorem Danem Jiránkem na pondělí 28. ledna, do této chvíle jsme se setkali či konzultovali věci ohledně chystané rekonstrukce s architekty, zastupiteli, vedením Rytířů, vedením Extraligy, novináři atd.

Věříme, že veřejná a otevřená diskuse na toto téma přispěje k hladkému průběhu tolik potřebné rekonstrukce našeho zímáku. Teď je totiž jedinečná příležitost udělat to dobře, udělat to tak, aby zimák rekonstrukcí získal a nic ze sebe neztratil. Kladenský zimák má skělou atmosféru. Kladenský zimák je architektonicky zajímavý. Kladenský zimák je nezaměnitelný. Jako vždy vás budeme o všem průběžně a zevrubně informovat, zůstaňte na příjmu.

Hráč měsíce

Hráčem měsíce dubna vyhlašujeme komplet A-tým Rytířů Kladno!
ZNOVU EXTRALIGOVÍ! Hoši děkujem!

NAŠE AKCE PRO PLAY-OFF

Sbírku na podporu Nadace Jakuba Voráčka pro pacienty s roztroušenou sklerozou jsme ukončili 9. 5. 2021. Celková vybraná suma činí 52.523 Kč. Za každý zaslaný obnos děkujeme! Vše co bylo vybráno převedeme na konto nadace. V týdnu očekávejte souhrnný článek k celé akci.

Transparentní účet HFKPK: 2800918580 / 2010
 

VÝSLEDKOVÁ LISTINA HOKEJOVÉ TOMBOLY
je k nahlédnutí ZDE
.

Všechny výherce obešleme a domluvíme předání.

 

Každý, kdo poukázal na výše uvedený účet minimálně 100 Kč obdrží jako pozornost unikátní magnetickou placku-otvírák s motivem RYTÍŘSKÉHO PLAY-OFF A POSTUPU! Podrobnosti v článku: PLAY-OFF VRCHOLÍ

Facebook

RYCHLÝ ROZPIS

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!