Prohlášení fanoušků k výkonům a výsledkům mužstva


Autor: Clouseau - Datum: 13 listopad 2009

Výkony a výsledky klubu HC GEUS OKNA Kladno nejsou dlouhodobě na úrovni, kterou fanoušci a příznivci očekávají. Aktuální umístění týmu na třinácté příčce extraligové tabulky je tristním, i když logickým vyústěním předváděné hry a nedostatku zodpovědnosti ke klubu a jeho příznivcům. Klub s více než osmdesátiletou historií a tradicí ledního hokeje, s vynikajícími odchovanci a mládeží, si zaslouží něco víc.
Zástupci Fanklubu Poldi Kladno se v minulých dnech sešli s hráči, trenéry, generálním manažerem i prezidentem klubu, aby se seznámili s jejich názory a pohledem na současnou situaci. Ačkoliv oceňujeme vstřícný přístup všech zúčastněných, nemůžeme nedat najevo svou nespokojenost s výsledky a předváděnými výkony. Chceme dát jasně na srozuměnou, že nám na klubu záleží a že naši přízeň si musí hráči zasloužit, bojovat o ni. Hokej bez fanoušků hrát nelze.

Na nedělní utkání 24. kola O2 extraligy mezi Kladnem a Spartou se proto my, fanoušci a příznivci Kladna, demonstrativně nedostavíme na první třetinu a necháme tak hráče před prázdnými tribunami. Na zimní stadion přijdeme až na druhou třetinu a doufáme, že si díky tomuto gestu všichni uvědomí svoji zodpovědnost vůči nám, divákům a fanouškům.

Tags

CHYSTÁME SE

do Budějovic - ne 3.12.
Bus nejede, doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Olomouce - ne 10.12.
Doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Pardubic - st 20.12.
???
Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Anketa

Zkuste vybrat hráče měsíce listopadu::

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!