Pojďme do Vítek napravit blamáž!


Autor: zděnda - Datum: 01 prosinec 2009

Pro reparát jedou dnes kladenští hokejisté na led vedoucích Vítkovic. V 5. kole totiž v Ostravě ostudně padli 0:7 a potvrdili tak, že proti Hadamczikově bandě se nám venku opravdu nedaří. Ale to nemusí platit věčně. Prolomíme to tentokrát? Bylo by na čase!Bohužel nám v této snaze opět nepomůže kapitán Pavel Patera, který i nadále účinkuje v seriálu "Za pravdu se každý bije" a bude tomu tak ještě dvakrát. Další ranou je zraněný Horna, který si zřejmě odpočine hodně dlouho neb má zrušené koleno. Přesto výkon z Budějovic jest povzbuzením a všichni doufáme, že tým se ještě více semkne a stane se překvapením kola.

Vítkovice budou proti Kladnu postrádat zraněného beka Barinku a forvarda Krenželoka. I tak ovšem budou pro naše borce jistě tvrdým oříškem v zádech s reprezentačním gólmanem Štěpánkem. Modrobílé zázemí ale nepřestává věřit a s napětím si počká na závěrečný hvizd.

Fanoušci Kladna se na tento duel chystají vlakmo, a sice spojením:


Z Kladna vlakem 10:29, Z Prahy 12:09. Zpět dle možností.

Letošní výsledky s HC Vítkovice:
0:7 (0:0, 0:4, 0:3)
2:3 (2:1, 0:0, 0:2)

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!