Pojďme do Vítek napravit blamáž!


Autor: zděnda - Datum: 01 prosinec 2009

Pro reparát jedou dnes kladenští hokejisté na led vedoucích Vítkovic. V 5. kole totiž v Ostravě ostudně padli 0:7 a potvrdili tak, že proti Hadamczikově bandě se nám venku opravdu nedaří. Ale to nemusí platit věčně. Prolomíme to tentokrát? Bylo by na čase!Bohužel nám v této snaze opět nepomůže kapitán Pavel Patera, který i nadále účinkuje v seriálu "Za pravdu se každý bije" a bude tomu tak ještě dvakrát. Další ranou je zraněný Horna, který si zřejmě odpočine hodně dlouho neb má zrušené koleno. Přesto výkon z Budějovic jest povzbuzením a všichni doufáme, že tým se ještě více semkne a stane se překvapením kola.

Vítkovice budou proti Kladnu postrádat zraněného beka Barinku a forvarda Krenželoka. I tak ovšem budou pro naše borce jistě tvrdým oříškem v zádech s reprezentačním gólmanem Štěpánkem. Modrobílé zázemí ale nepřestává věřit a s napětím si počká na závěrečný hvizd.

Fanoušci Kladna se na tento duel chystají vlakmo, a sice spojením:


Z Kladna vlakem 10:29, Z Prahy 12:09. Zpět dle možností.

Letošní výsledky s HC Vítkovice:
0:7 (0:0, 0:4, 0:3)
2:3 (2:1, 0:0, 0:2)

Tags

CHYSTÁME SE

do Budějovic - ne 3.12.
Bus nejede, doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Olomouce - ne 10.12.
Doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Padubic - st 22.12.
???
Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!