Play-off vrcholí


Autor: zeliii - Datum: 17 Duben 2021

Očekávaný závěr sezony je tu, finále začíná! Velkoplošná plachta byla zhotovena a umístěna na severní tribuně téměř přesně tak, jak byla vymyšlena, motivační slogan visí přímo v kotli. V krátkém článku tedy přinášíme aktuální pohledy do ochozů a dovolujeme si připomenout naší finanční sbírku, jejíž pokračování chceme oživit.

 

 

Záměr se podařil, vše klaplo, skoro tisíc hlav má namalovaný dav, přes sto dvacet autentických fanoušků shlíží z fotografií na dění na ledě. Konkrétní čísla: zúčastnilo se +/- 33 "lidopracovníků", přesným odhadem 450 "člověkohodin", celková doba trvání prací 20 "nocodní". Ještě jednou veřejně děkujeme všem, kdož se podíleli jak přímo na výrobě a instalaci, tak i na pomocných pracech, zajištění materiálu, dopravy apod. Stejně tak patří poděkování všem co pomohli s tvorbou nápisů. V neposlední řadě těm, kdož ochotně a nezištně poskytli prostory pro malování a kompletaci, bylo to sakra potřeba při takovém rozsahu. Děkujeme!

Plachtu průběžně kontrolujeme, opravujeme a vypínáme tak, aby vydržela až do konce sezony. Výběr dokumentačních fotek přiložen pod článkem. Ve fázi dokončovací je pak video, kde se najdou všichni přispěvatelé detailně. Jakmile bude připraveno, naplánujeme streamované vysílání a poté i avizované losování naší Tomboly (jejíž obsah se v prozatímním průběhu play-off slušně naplnil). Zde je nutno se omluvit za prodlevu, ale dočkáme se nebojte ;) Díky za trpělivost!

Závěrem bychom rádi připomněli pokračující finanční sbírku ve prospěch NADACE JAKUBA VORÁČKA pro pomoc pacientům s roztroušenou sklerózou.

Sbírka potrvá do 30. dubna 2021 a lze přispívat libovolně a kdykoliv. Ale...

POZOR! Po domluvě s marketingovým oddělením Rytířů nově přicházíme s motivačním prvkem v podobě magnetických placek-otvíráků s motivem aktuální kampaně (viz. foto). Tyto upomínky na letošní vrchol sezony budou vyrobeny jen pro tuhle příležitost, v omezeném počtu kusů a budou neprodejné! Proto neváhejte se zúčastnit!

Každý, kdo do konce dubna poukáže na transparentní účet Fanklubu číslo: 2800918580 / 2010 minimálně 100 Kč, má nárok na 1 ks této placky-otvíráku. (Ti co přispěli už dříve společně s fotografií na plachtu, obdrží automaticky - máme v evidenci). Zájemci nechť se přihlásí mailem na adresu: zeli@c-mail.cz - do zprávy prosím uveďte jméno a příjmení a v příloze potvrzení o platbě.

Tolik na zahřátí a teď hrrr na ně...
Nic nezastaví nás!
 

PřílohaVelikost
slogan_stani_01.JPG118.69 KB
slogan_stani_02.JPG131.75 KB
plachta_play-off_06.jpg111.54 KB
plachta_play-off_07.JPG142.32 KB
plachta_play-off_08.JPG115.41 KB
plachta_play-off_09.JPG140.15 KB
plachta_play-off_10.JPG129.44 KB
plachta_play-off_11.JPG117.29 KB
plachta_play-off_12.JPG110.3 KB
plachta_play-off_13.JPG111.15 KB
plachta_play-off_14.jpg155.82 KB
plachta_play-off_15.JPG159.87 KB
plachta_play-off_16.jpg192.35 KB
plachta_play-off_panorama.jpg368.29 KB
Tags

Doprava na "domácí" utkání v Chomutově

Na každé utkání vypravíme autobus(-y), vše se bude odvíjet od zájmu fanoušků. Jednotná cena 150,-/os. Vstupenky si zajišťuje každý sám. Odjezd od pokladen u zimního stadionu. Podrobnosti včetně dalších nástupních míst jsou uvedeny přímo v přihlašovacím formuláři.
 

Pá 24.9. TRI - odjezd 16:00
Ne 26.9. ZLN - odj. 14:00
Čt 30.9. OLO - odj. 16:00

 

PŘIHLAŠKY vyplňujte ZDE

 

(Přehled přihlášených pro kontrolu ZDE) Postupně budeme vše upřesňovat, doplňovat... Pokud máte dotazy pište na: zeli@c-mail.cz (v krajním případě můžete volat na 608 481 451).

CHYSTÁME SE I VEN

do Pardubic - ne 3.10.
Bude upřesněno.

do Boleslavi - ne 10.10.
Bude upřesněno.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Doporučujeme


Legendární kanonýr Milan Nový oslaví v září 70 let. K této příležitosti plánuje uspořádat několik akcí, ale hlavně - vydává biografickou knihu! Máme přímo od Balíka výsadní právo umožnit všem zájemcům z řad veřejnosti předplacení a objednávku publikace - kniha bude pokřtěna v den jeho narozenin 23.9. a po tomto datu bude k dispozici, ale v knihkupectvích jí dle Milana nenajdete... Cena 399,-
Kdo by měl zájem si knihu objednat, prosím pište co nejdříve na: zeli@c-mail.cz obratem obdržíte veškeré instrukce.

RYCHLÝ ROZPIS

Facebook

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!