Plakánci přijíždí provokovat do Kladna!


Autor: zděnda - Datum: 05 únor 2010

Každý z posledních zápasů Kladna patří do kategorie vypjatých. Dnešní bitva ovšem s sebou nese přidanou hodnotu. Zlínský klub dostal v poslední době už zřejmě nesmazatelnou nálepku problémového týmu a jeho výpady letos neminuly ani nás. Nejen Kopr by mohl vyprávět...Kladno se v posledním duelu moc nepředvedlo. Zápas v Pardubicích vypadal dlouho slibně. Bohužel jsme opět neudrželi vedení, následně jen dotahovali a nakonec se naše snaha rozsypala jako domeček z karet. Musíme doufat, že stará pravda říkající, že každý zápas je jiný, zafunguje. Osobně věřím v to, že se kluci proti Ševcům zdravě vyhecují a udělají modrobílé veřejnosti radost.

Zlín k pátečnímu souboji určitě nepřicestuje s dvojicí potrestaných, kterými jsou Švrček a Kučný. Odpykávají si ještě tresty z masomlejnu se Spartou. Ze stejného zápasu pochází i zranění mladého Vlacha. Dále chybí Rachůnek a Finsterle. Ani domácí bohužel nebudou kompletní. Kouči Vejvodovi jsem se bohužel nedovolal, ale z dalších zdrojů se podařilo zjistit, že do branky nastoupíme s Cikánkem. Naopak nenastoupíme i nadále s Tomanem, Procházkou M. a nově i bez Procházky L. Na jeho místě bude hrát Mrázek. K dispozici nebude ani Gengel, takže opět přijede Mikulík z Ústí.

Dnešní utkání bude zvláštní pro Jirku Kuchlera, který se bude, kromě čerstvého novorozeňete, těšit z 300. startu v extralize. Třeskutý zápas začíná v 17:30!

9. kolo - 27. září 2009
PSG ZLÍN - HC GEUS OKNA KLADNO 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 22. Köhler (Leška, Hamrlík), 58. Köhler (Balaštík, Hamrlík) - 3. Trončinský (Kalla, Frolík)
Rozhodčí: Hradil, Jeřábek - Hlavatý, Tošenovjan
Vyloučení: 4:9
Bez využití
Střely na branku: 44:32
Diváci: 4418

22. kolo - 1. listopadu 2009
HC GEUS OKNA KLADNO - PSG ZLÍN 1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Branky a nahrávky: 60. Frolík (Patera, Tomajko) - 20. Důras (Záhorovský, Rachůnek), 36. Balán (Finsterle, Míka)
Rozhodčí: Fraňo, Pešina - Bádal, Pouzar
Vyloučení: 5:8, navíc Toman (Kladno) 10 min.
Bez využití
Střely na branku: 24:27
Diváci: 2432

35. kolo - 8. prosince 2009
PSG ZLÍN - HC GEUS OKNA KLADNO 3:2 SN (0:1, 1:1, 1:0 - 0:0)
Branky a nahrávky: 40. Kubiš (Míka, Švrček), 41. Köhler (Leška, Hamrlík), rozhodující samostatný nájezd Balaštík - 11. Eberle (Trončinský, J. Dlouhý), 25. Bílek (J. Dlouhý)
Rozhodčí: Hradil, Husička - Lederer, Vengřín
Vyloučení: 4:7
Využití: 1:1
Střely na branku: 43:39
Diváci: 3776

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!