Opět jsme blíže play off. Vítkovice padly v prodloužení


Autor: zděnda - Datum: 23 leden 2008

Po dnešním zápase se dá říct například toto: Bokrošovu sebranku máme celkem úspěšně za sebou. Vítkovice byly určitě dnes horším týmem, ale pravda je taková, že my jsme neproměnili spoustu šancí. Jednou z těch tří, které jsme proměnili byla ta ze sedmé minuty, kdy David Hájek vystihl úmysl soupeře a posunul puk na Tomáše Hornu, který se stejně jako v minulých domácích zápasech nemýlil a nekompromisně skóroval. V první třetině jsme pak sice promrhali přesilovku 5 na 3, což nevěstí nikdy nic dobrého, nicméně chvíli po vypršení trestu posledního hráče zaúřadovala poprvé dvojice Kuchler-Nedvěd, přičemž druhý jmenovaný má na svědomí náš druhý gól. Druhá třetina už nám tolik radosti nepřinesla, ba naopak. V 29. minutě vítkovický Hruška doslova procpal puk Orimu za záda a rázem to bylo jen o gól. Na začátku třetí třetiny už bylo vyrovnáno, to když přihrávku zpoza brány zužitkoval Vala. Náskok byl ten tam a začínalo se od nuly. Za zmínku určitě stojí 51.minuta a akce po které byl nařízeno trestné střílení v náš prospěch. Následoval galakoncert pana Ernesta Bokroše, který zahájilo zběsilé odvolání všech hráčů z ledu, dále pantomina a činohra, kterou rozhodčí Polák ocenil dvěma minutami za zdržování, po pěti minutách one-man show skončila a Patýs se mohl konečně rozjet k nájezdu, který bohužel zazdil. Dlužno říci, že TS nemělo být, protože Prochy skutečně zakončil a tak měly následovat „jen“ 2 minuty. Tím Ernesta neomlouvám, trik s posunutou bránou naučil chachary dokonale. Nečekalo nás nic jiného než prodloužení, které jsme si díkybohu pohlídali a dvojice Kuchler-Nedvěd úřadovala podruhé, když tentokrát si role vyměnili, po tom co Zdeněk Nedvěd zatáhl puk do pásma, Jirka Kuchler obešel vítkovického obránce a odstartoval veselí na tribunách i na ledě.

Závěrem 2 body jsou zlatý, i když při troše štěstí mohli být i ty 3.

Foto: Bohumil Kučera
Galerie: KLA - VIT 3:2p

CHYSTÁME SE

do Vítkovic - pá 22. 9.
Individuálně.
 

do Liberce - st 27.9.
Bude bus? Odjezd v 15:00, cena 350 / 400,- bez vstupenky. Pro vypravení autobusu je potřeba alespoň 35 zájemců. První uzávěrka v sobotu ve 12:00.

Info ke vstupenkám bude doplněno (čekáme na vyjádření z LIB)

 

Kompletní INFORMACE
a přihlášky ZDE

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

TIPOVAČKA

Tipujte s námi Extraligu
Info a propozice ZDE
Dokumenty k soutěžím | Český hokej

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!