Nového kouče přijede prověřit Třinec!


Autor: zděnda - Datum: 07 leden 2010

Ostrá a nelehká premiéra čeká v pátek nově jmenovaného kouče Otakara Vejvodu. Třinec už sice dávno nekraluje extraligové tabulce, ale bojuje o setrvání v první šestce. To my máme problémy diametrálně odlišné. Urvat body, doufat v prohru Brna a očima vyprazdňovat marodku. První vlašťovka už z ní vyletěla.Zdecimovaný útok by měl totiž doplnit Marek Čurilla; nedobrovolná to kladenská pochodeň. Stehna jsou zahojena a jde se do boje. Opačnou stranu posílil před několika dny kladenský odchovanec Jan Platil se kterým se rozloučili v ruském Čeljabinsku. Že svému novému zaměstnavateli nebude v pátek co platný, bude doufat celá domácí kabina.

Užitku hostům nepřinesou ani forvardi Balej a Ostřížek. Kladno bude i nadále postrádat útočné trio Branda, Horna, Procházka Martin a také obránce Mudrocha. Avizovaný přírůstek do zadních řad Libor Procházka není do hry připraven - nabírá kondici. Více informací bych rád přinesl zítra, kdy se mi doufám podaří po tréninku zkontaktovat kouče Vejvodu.

A ještě jedna informace na závěr. Třinec jsme letos neobrali ani o bod, takže motivace je rázem o to větší. Zápas začíná v 18:10 kvůli TV přenosu!

12. kolo - 4. října 2009
HC GEUS OKNA KLADNO - HC OCELÁŘI TŘINEC 1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Branky a nahrávky: 23. F. Kaberle (Bělohlav, Patera) - 35. M. Růžička (Peterek, Kohn), 39. Malec (Peterek, D. Květoň)
Rozhodčí: Jebavý, Fraňo - Charvát, Kalivoda
Vyloučení: 2:6
Využití: 1:0
Střely na branku: 30:29
Diváci: 2693

25. kolo - 20. listopadu 2009
HC OCELÁŘI TŘINEC - HC GEUS OKNA KLADNO 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 15. Bonk (Peterek), 51. M. Růžička (Cartelli, Polanský), 57. Peterek (Seman) - 40. Mikulík (Mudroch)
Rozhodčí: Šindler, Zubzanda - Jelínek, Pešek
Vyloučení: 6:5
Využití: 1:0
Střely na branku: 40:27
Diváci: 3217

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!