Neskládejme zbraně!


Autor: zeliii - Datum: 22 únor 2015

Výsledek úvodních dvou utkání play-off nemohl potěšit žádného kladeňáka. Lehké to nebude, to bylo jasné dávno, ale jsme stále na začátku, boj pokračuje. Cíl je daleko, musíme krok za krokem. Je teď nutné proměnit domácí prostředí v náš trumf a nastartovat kýženou vítěznou vlnu. Bez fandů, podpory a skutečné "domácí atmosféry" to nepůjde. Proto jsme tu, a proto do toho pojďme na maximum, my VŠICHNI! Jenom tak totiž můžeme stočit kormidlo na správnou - NAŠÍ - stranu. Proto níže několik proseb, pokynů, informací.

- Doražme v maximálním počtu, kdo se cítíte byť jen trochu, že musíte a chcete aktivně pomoci, tribuna k stání je Vám k dispozici. Vezměte šály, vlajky, věci co máte modrobílé a pojďte na stání za branku. Kdo tam nechodíte pravidelně či nemáte ještě vystátý důlek na některém ze schodů zkuste si prosím najít a zaujmout místo v LEVÉ ČÁSTI tribuny (z pohledu na led od středu směrem k fanshopu) - zleva, více ke středu, k bubeníkům. Pravá strana je dlouhodobě více aktivnější, potřebujeme posílit LEVOU, tedy pomozte tak ideálně rozprostřít síly kotle.

- Sledujte a vynasnažte se plnit pokyny kotelníků (chcete-li vyvolávačů, speakrů), kolem bubnů. Nestyďte se zvednout ruce, zatleskat do rytmu, přidat se k melodii, nápěvu, i když třeba neznáte úplně texty, slova (ty nejčastější jsou k nahlédnutí a případnému stažení ZDE,
ty novější jistě odposloucháte nebo vám je spolufandové kolem rádi přetlumočí).

- Pokud nebudou sektorové vlajky, což se může stát, neboť delší dobu trochu bojujeme s jejich vhodným umístěním, nestyďte se a nebojte v euforické chvíli sundat šálu a zvednout jí nad hlavu či s ní zatočit. Ten efekt kdy tak učiní celá tribuna je parádní, buďte toho součástí.

- Je nachystáno několik vizuálních prezentací (minimálně na každý zápas jedna). Pomozte podržet, podat, vytáhnout nápis, plachtu, folii... dle pokynů, které dostanete. Jedná se o minutové záležitosti, překonejte svoji pohodlnost.

- O obvyklou pomoc prosíme pochopitelně i fanoušky a diváky na tribunách k sezení. Prosíme, přidávejte se jak jste zvyklí.

Díky za spolupráci.

 

- Na nedělní utkání bude v distribuci NOVÁ SÉRIE "KLADEŇÁCKÝCH" SAMOLEPEK (k doptání a dostání u Mata, Grosse, Zelího nebo kolem bubnů, určitě zkusíme o přestávky obejít i po ochozu). K dispozici samozřejmě i první serie. vše po dvacetikoruně balíček. Dále i placky, otvíráky atd. (náhledy viz. konzum). Koupí čehokoliv přispějete na tvorbu a prezentaci kotle.

- Tvorba těchto prezentací (nápisů, motivů) na nejbližší utkání již úspěšně probíhala minulý víkend a probíhá i tento. V neděli od 10h na sále Baráčnického domu v Kročehlavech (U Meisnerů). Až do pozdního odpoledne vítáme každého, kdo chce přiložit ruku k dílu. Nic náročného, stačí málo... Ideální příležitost k setkání. Zkuste dorazit.

 

Je jednoduché se na vše vykašlat, vše poplivat, negovat a ironizovat. Důležitější ale je, tak zrovna teď neučinit - kousnout se, pokusit se vše zlomit, překonat... Dvě bitvy jsou sice prohrané, válka však pokračuje! To mějme na pamětnou, mysleme tak, chovejme se tak, do poslední minuty, poslední vteřiny, posledního utkání. Něco už jsme přece zažili...

NIC NEKONČÍ! NAOPAK... V NEDĚLI A V PONDĚLÍ - 18:00 - VŠICHNI NA ZIMÁK!!!

Tags

CHYSTÁME SE

do Olomouce - ne 10.12.
Doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Pardubic - st 20.12.
???
Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Anketa

Zkuste vybrat hráče měsíce listopadu::

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!