Neděle ve znamení vojny s Turkem!


Autor: zděnda - Datum: 28 listopad 2009

Po páteční přetahované s plzeňskými Indiány, která pro naše barvy skončila jednogólovým mankem, se mužstvo Kladna přesouvá směr jih k měření sil s budějovickým Mountfieldem. V cestě stojí živou vodou politý kmet Turek, který úspěšně hájí svou tvrz už 184 minut!Modrobílým bude i nadále chybět kapitán Pavel Patera, jehož absence byla v pátek znát. Povzbuzením je dosavadní bilance se zahradníky, díky níž máme proti Budějovicím letos aktivní bilanci. Domácí ovšem pod taktovkou zkušeného kouče Františka Výborného zažívají obrození, které se jim náš celek bude snažit přetnout.

"Sestava na neděli se prakticky nezmění. V obraně budou chybět Toman a také Kameš, který má chřipku. Šinágla, kterého si vyžádal Beroun zpět, nahradí Richard Diviš", prozradil trenér Zdeněk Müller.

Fanoušci Kladna se na tento duel chystají vlakmo, a sice spojením:


Odjezd Kl 12.15, Příjezd Pha 12.52.
Odjezd Pha 13.14, Příjezd ČB 15.56
a zpět:
Odjezd ČB 20.01, Příjezd Pha 22.41.
Odjezd Pha 23.30, Příjezd Kl 0.19

Letošní výsledky s HC Mountfield:
5:4 sn (0:2, 4:0, 0:2 - 0:0)
5:3 (2:1, 2:0, 1:2)

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!