Na úvod pod Ještěd


Autor: zeliii - Datum: 07 Září 2008

Začátek extraligy je tady a s ním zároveň první díl z již tradičního seriálu našich zájezdů. V úterý 9. 9. se na nás mohou těšit v Liberecké aréně, která dle mnohých hlasů připomíná spíše obchoďák než stadion. Uskupení místních hokejistů je pro nás dlouhodobě nepříjemným soupeřem, a i když v letní přípravě jsme jej porazili nic lehkého nás jistě nečeká. Proto bude kladenský tým potřebovat podporu, ke které můžete přispět i vy.

Odjezd od Zimního stadionu je v 15.15, možnost nástupu je v Praze na Šárce (benz. pumpa Esso) v cca 15.45, u Diplomatu v 16.00 a na Čerňáku v 16.30. Cena 200,- pro členy Fanklubu (se zaplaceným příspěvkem na sezónu 08/09) a 250,- pro ostatní. Vstupenka je pochopitelně v ceně. Pokud se tedy chystáte, dejte prosím vědět SMS na tel 608 481 451 nebo 605 216 028, abychom měli alespoň orientační přehled o naplnění busu a nebyli pak nepříjemně překvapeni davy lidí dožadujících se sedadel v dopravním prostředku. S velkou pravděpodobností bude mít při této trachtaci premiéru naše nová sektorová vlajka, která bude pro vás jistě velkým lákadlem. Doufejme, že nakonec pokladna vítězně zapípe a povezeme domů v symbolickém nákupním vozíku také premiérové body.

CHYSTÁME SE

do Olomouce - ne 10.12.
Doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Pardubic - st 20.12.
???
Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Anketa

Zkuste vybrat hráče měsíce listopadu::

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!