MS 2019 a jarní záležitosti


Autor: zeliii - Datum: 10 Květen 2019

Úspěšná sezóna je již za námi. Někteří si volné dny krátí setím ředkviček, někteří plánují letní dovolenou a všichni pak netrpělivě vyhlížíme příchody posil do kádru a prodlužování smluv těm, kteří si extraligu vybojovali. Aby vám čekání na další sezónu lépe utíkalo, máme pro vás několik tipů, kterými můžete vyplnit volné dny.

Už dnes (tj. v pátek 10.5.) startuje mistrovství světa v ledním hokeji. Čekání na medaili, natož na tu zlatou, začíná být přeci jen dlouhé. Náš nároďák určitě nepatří k největším favoritům bratislavského turnaje, ale to Kladno také nebylo a přesto dokázalo vybojovat vysněnou extraligu. Zvládne něco podobného i parta kolem kladeňáků Jakuba Voráčka, Radka Gudase a Michaela Frolíka? Jestli vás baví tipování, ale neradi byste přišli o svou výplatu či střechu nad hlavou, Astix pro vás má připravenou tradiční tipovačku (veškeré podrobnosti na odkazu):

http://www.fanklubpoldikladno.cz/tipovacka

- - -

Krom toho je tu i finále hokejbalové extraligy, ve kterém kladenský Alpiq nastoupí proti Pražskému Kert Park Praha. První venkovní utkání začínají již tento výkend na Lužinách, na Kladně se pak pokračuje víkend následující (tj. 18.-19.5.) Přijďte kluky podpořit!

http://www.hbckladno.cz/

- - -

Jak bylo v úvodu zmíněno, tak sezona skončila jednoznačným a neoddiskutovatelným úspěchem kladenských barev. Extraliga se po pěti letech vrací domů! A to si bude žádat ještě minimálně jednu organizovanou oslavičku. Zkrátka - letos bude dopitná! Dóča s/z Auto Da Fé přišel s nápadem a nabídkou, Franta Vrána ze Tří sester to zaštítí a my ostatní spunktujem. Hudebníci v jednání, program plánujem. Termín jasnej. 1. června. TĚŠTE SE!

- - -

A ani letos nebude chybět Street hokej u Oázy. Sobota 8. června. Informace budou co nevidět.

- - -

A zároveň, celé jaro, až do konce června, probíhá ve Sládečkově muzeu výstava POLDI Múzou a inspirací. Nenecháme si ujít!

http://www.omk.cz/

- - -
 

A možná ještě něco... Sledujte info a přesahy!
 

Tags

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!