Mimosezóna (pokračování)


Autor: zeliii - Datum: 10 Červenec 2009

Léto je v běhu, zde menší mezishrnutí:


Fotbal ve Vrbičanech jsme zvládli a reprezentovali úspěšně. Konečný rezultát zněl 8:3 v náš prospěch. Už dlouho jsme nic nevyhráli, ale to není tak důležité jako to, že už dlouho se nás tolik nesešlo. Mohli jsme s přehledem střídat dvě kompletní jedenáctky! A to ještě na poslední chvíli přibyvší Sáfa posílil fans armádního mužstva. Po našem zápase vyběhli na pažit legendy Dukly (přivítala je oblíbená Závišova znělka Já na vojnu nepudu... :) a místní A-tým SK. Po tom všem probíhala zábava, kapela hrála a její libé tóny i naše nelibé zpěvy se nesly nad hřištěm až do pozdních nočních hodin... Díky všem spoluhráčům i soupeřům za účast a pořadatelům za pozvání!


Fanklub Poldi Kladno - Fan Club Dukla Praha 8:3 (2:1)
Branky za nás: Rendis 2, Keňa 2, Mikee, Jirka, Andys, Zmeky
Sestava: Bugr(Plech) - Keňa/Pavel-ka/Plech - Jirka/Frky, Tonda st./Vemen, Mi.mi.sa/Zděnda - Koky/Luky, Texik/Andys, Tonda ml./Zmeky, Hofi/Strny - Mikee/Mechmel, Rendis/Zeliii - náhradníci: Čenda/Letadlo


Report zde:
http://kladensky.denik.cz/fotbal_region/vrbky20090621.html
Galerie tady:
http://kzr666.rajce.idnes.cz/80.let_SK_Vrbicany/
http://zeliii.rajce.idnes.cz/80_let_SK_Vrbicany/


Snad si toto vše v podobném duchu a menším měřítku zopakujeme i první zářijový víkend na Sletišti...


Sraz fans v Brně - proběhl zřejmě bez naší přítomnosti....


Hokejbalový turnaj - si letos dává odpočinek, díky za pochopení. Napřesrok ale budeme samozřejmě pokračovat!


Sletiště se chystá - podrobnější info začátkem srpna zde.


Dále:
Přišla pozvánka od agentury pořádající soutěž Místo na střídačce k setkání expertní skupiny složené ze zástupců fanclubů extraligových týmů, na které chtějí probrat budoucnost soutěže. My tomu nepřikládáme valný smysl a ani termínově se to zrovna nehodí (čtvrtek 6. srpna 11:00, O2 Aréna). Pokud by kdokoliv ze členů Fanklubu měl o tuto schůzi seriózní zájem nechť se do konce července ohlásí na adresu: zeli@c-mail.cz.


Před prázdninami proběhlo setkání se zástupcem našeho sponzora VP-trend. Bylo domluveno, že spolupráce bude pokračovat i v nadcházející sezóně a to v neměnné podobě. Tzn. že prostředky na činnost a různé akce budou. Pokud tedy budete mít jakékoliv smysluplné nápady jak oživit dění v ochozech, zapojit diváky a případně zaujmout další potencionální návštěvníky, pište do diskuze nebo na mailové adresy. Před zahájením extraligy bychom rádi uspořádali neformální sezení Fanklubu i ostatních fanoušků, kde bychom vše mohli probrat a domluvit se na případných konkrétnostech. To samé platí i pro případné dotazy na vedení klubu apod., které bychom tlumočili na taktéž plánované schůzce. Výhledově se rovněž chystáme uspořádat již avizované posezení a rozlučku s hokejisty nedávno v našem týmu skončivšími. Mělo by se uskutečnit před některým ze zářijových extraligových utkaní.

Přesnější termíny všech těhle akcí + info k permicím a členským příspěvkům se tu vyskytnou během srpna.


Zatím vše, užívejte volna, uvidíme se na přípravných hokejích!

CHYSTÁME SE

do Budějovic - ne 3.12.
Bus nejede, doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Olomouce - ne 10.12.
Doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Pardubic - st 20.12.
???
Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Anketa

Zkuste vybrat hráče měsíce listopadu::

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!