Mimosezóna


Autor: zeliii - Datum: 15 Květen 2009

Až skončí tahle zima...
Je to tu jako každoročně - tahle sezóna skončila, do další daleko. Vše dopadlo jak dopadlo, nastává ideální okurkové období pro zahrádkaření a pěstování další venkovních kulturně-společenských aktivit, sportovně-rekreační nevyjímaje.

Nejprve však jeden rest a to ten s názevm Výjezdoměr. Čili: uzavřen a vyhodnocen, pořadí se během roku takřka neměnilo a nejvíce naježděných kilometrů za hokejovými zážitky nastřádal mistr Kloz s úctyhodným součtem 3051. Ovšem jak známo, nejvíce nemusí znamenat vždy první místo... Jelikož soutěž je určena registrovaným fanklubákům, a tím Kloz bohužel (zatím?) není, vyhrává pan Daaziil a získává tak titul Pilný Fanouš! Hodnotné věcné odměny předáme v září před startem nového extraligového ročníku. Hlavní cenou bude s největší pravděpodobností permice k stání, zkrátka by neměl přijít ani již zmíněný Kloz jakožto absolutní vítěz a ani další dva v pořadí umístivší se členové. Všechny oceněné budeme včas kontaktovat.


Nyní tedy plány:
Nejbližší akce, na kterou jsme zváni, se koná v sobotu 20. 6. a je jí slavnost k 80ti letům SK Vrbičany. Tento sympatický a skromný venkovský klub z kladensko-lounského pomezí působí na fotbalové mapě již od r. 1929 a své letošní jubileum pojme jako sled přátelských utkání a doprovodných akcí. A protože mezi členy oddílu (mimochodem vyznávajícího modro-bílou kombinaci barev) i jeho příznivci je mnoho fandů kladenských sportovců a našich známých, figuruje mezi pozvanými týmy i název Poldi. Konkrétně nastoupíme do druhého předzápasu a to proti Fanklubu Dukly Praha. Nám budou předskakovat Oldtimers SK Vrbičany vs. radio Relax a po nás, jako zlatý hřeb, vyběhne místní A tým proti Internacionálům Dukly Praha (Vízek, Rada apod.). Během odpoledne bude zábavný program, občerstvení atd., večer hudba k poslech i tanci všech źánrů a generací. Podrobný program na plakátku v příloze pod článkem. Pokud budete mít čas a chuť je toto ideální příležitost zavítat do chmelařské oblasti zemědělského Slánska a poznat kraj Menhirů a rázovitých lidiček. Ještě lépe bude, pokud pomůžete vyztužít náš Fanklubácký Team - případné zájemce a potencionální účastníky prosím o přihlášení na známou adresu: zeli@c-mail.cz do konce května. Bereme každého alespoň trochu slušného rekreačního sportovce s jakoukoliv kondicí na post dle vlastního výběru, fotbalové umění není překážkou :)


Dále:
Sraz hokejových fanoušků - Brno. Pravděpodobně 3.-6.7. podrobnosti zatím nejsou známy, těžko říci jestli se někdo pojede zúčastnit, zatím nikdo z našich řad ani nenaznačil...


Hokejbal - Medvědí pohár. Letos by se měl uskutečnit 7. ročník, avšak veškeré přípravy jsou prozatím pouze ve stadiu úvah zda-li jej zrealizujeme...


Fotbálek sletiště - "O pohár paní Poldi". 8. ročník turnaje v malé kopané během Dne města Kladna o první zářijovou sobotu by se na 99% uskutečnit měl.


O těchto událostech budeme případně informovat v extra článcích.

PřílohaVelikost
80let SKVRB.jpg90.18 KB

CHYSTÁME SE

do Budějovic - ne 3.12.
Bus nejede, doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Olomouce - ne 10.12.
Doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Pardubic - st 20.12.
???
Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Anketa

Zkuste vybrat hráče měsíce listopadu::

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!