Mimosezóna


Autor: zeliii - Datum: 15 Květen 2009

Až skončí tahle zima...
Je to tu jako každoročně - tahle sezóna skončila, do další daleko. Vše dopadlo jak dopadlo, nastává ideální okurkové období pro zahrádkaření a pěstování další venkovních kulturně-společenských aktivit, sportovně-rekreační nevyjímaje.

Nejprve však jeden rest a to ten s názevm Výjezdoměr. Čili: uzavřen a vyhodnocen, pořadí se během roku takřka neměnilo a nejvíce naježděných kilometrů za hokejovými zážitky nastřádal mistr Kloz s úctyhodným součtem 3051. Ovšem jak známo, nejvíce nemusí znamenat vždy první místo... Jelikož soutěž je určena registrovaným fanklubákům, a tím Kloz bohužel (zatím?) není, vyhrává pan Daaziil a získává tak titul Pilný Fanouš! Hodnotné věcné odměny předáme v září před startem nového extraligového ročníku. Hlavní cenou bude s největší pravděpodobností permice k stání, zkrátka by neměl přijít ani již zmíněný Kloz jakožto absolutní vítěz a ani další dva v pořadí umístivší se členové. Všechny oceněné budeme včas kontaktovat.


Nyní tedy plány:
Nejbližší akce, na kterou jsme zváni, se koná v sobotu 20. 6. a je jí slavnost k 80ti letům SK Vrbičany. Tento sympatický a skromný venkovský klub z kladensko-lounského pomezí působí na fotbalové mapě již od r. 1929 a své letošní jubileum pojme jako sled přátelských utkání a doprovodných akcí. A protože mezi členy oddílu (mimochodem vyznávajícího modro-bílou kombinaci barev) i jeho příznivci je mnoho fandů kladenských sportovců a našich známých, figuruje mezi pozvanými týmy i název Poldi. Konkrétně nastoupíme do druhého předzápasu a to proti Fanklubu Dukly Praha. Nám budou předskakovat Oldtimers SK Vrbičany vs. radio Relax a po nás, jako zlatý hřeb, vyběhne místní A tým proti Internacionálům Dukly Praha (Vízek, Rada apod.). Během odpoledne bude zábavný program, občerstvení atd., večer hudba k poslech i tanci všech źánrů a generací. Podrobný program na plakátku v příloze pod článkem. Pokud budete mít čas a chuť je toto ideální příležitost zavítat do chmelařské oblasti zemědělského Slánska a poznat kraj Menhirů a rázovitých lidiček. Ještě lépe bude, pokud pomůžete vyztužít náš Fanklubácký Team - případné zájemce a potencionální účastníky prosím o přihlášení na známou adresu: zeli@c-mail.cz do konce května. Bereme každého alespoň trochu slušného rekreačního sportovce s jakoukoliv kondicí na post dle vlastního výběru, fotbalové umění není překážkou :)


Dále:
Sraz hokejových fanoušků - Brno. Pravděpodobně 3.-6.7. podrobnosti zatím nejsou známy, těžko říci jestli se někdo pojede zúčastnit, zatím nikdo z našich řad ani nenaznačil...


Hokejbal - Medvědí pohár. Letos by se měl uskutečnit 7. ročník, avšak veškeré přípravy jsou prozatím pouze ve stadiu úvah zda-li jej zrealizujeme...


Fotbálek sletiště - "O pohár paní Poldi". 8. ročník turnaje v malé kopané během Dne města Kladna o první zářijovou sobotu by se na 99% uskutečnit měl.


O těchto událostech budeme případně informovat v extra článcích.

PřílohaVelikost
80let SKVRB.jpg90.18 KB

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!