Martin Látal: O'Brien mě chtěl vyprovokovat!


Autor: zděnda - Datum: 26 Říjen 2010

Po parádní výhře v Boleslavi nás čekal další důležitý zápas s odvěkým rivalem - Spartou. Rudí nastupovali k zápasu v těžké krizi, kterou my chtěli tímto mačem zažehnat. Přenést to dobré a oprostit se od toho špatného, takový byl cíl. Modrobílá družina ještě neřekla poslední slovo. To zatím úplně poslední vyřkl Martin Látal.Martine, záměr se povedl a Spartu jsme pokořili. Právě tebe se ptám, zda zaslouženě...

Určitě! (důrazně) Já myslim, že už ten minulej zápas s tim Brnem jsme hráli disciplinovaně, nedělali jsme zbytečný chyby, co jsme dělali předtím. Řekli jsme si, že budem hrát trošku antihokej, takovej ten ošklivej. Pro diváky asi nic moc, ale teď na to koukat nemůžeme, musíme honit body, protože baráž nikdo z nás hrát nechce.

Myslíš, že Sparta je momentálně ve větší krizi než my? Přeci jenom my se z toho pomalu škrábeme a oni jdou víc a víc dolů...

Na Spartě ten tlak je enormní. Je to strašně drahej tým a na ty hráče se opravdu hodně tlačí, takže když se jim nedaří, tak se jim vážně moc nedaří. A navíc jsou dost podrážděný.

Ten nájezd, kterej si jel se ti asi zrovna nepovedl podle představ, že?

Já jsem zvyklej dávat góly na nájezdy, ale teď už jsem jel druhej, kterej mi nevyšel. Takže mi trochu vadí a sráží do kolen, ale snad se to protrhne.

Já se ještě vrátim k jedný zajímavý situaci. Tam si docela živě diskutoval tušim s O'Brienem. O co šlo?

On mi řikal, ať ho praštim první...

...promiň, jako bitku myslíš?

...no on na mě řval, ať udělam dvojku nebo pětku, ať mančaft oslabim. Měl jsem fakt sto chutí ho přetáhnout, ale udržel jsem se a oni dostali dvojku a my jsme z toho těžili.

Zápasy Kladna se Spartou jsou prostě vždycky víc vyhecovaný, cítil si to i dnes?

No je to tak. Bylo i víc lidí než normálně, takže jo. Já když jsem přišel do Sparty, tak oni s Kladnem nevyhráli několik let. Pak se to otočilo a teď jsme to zas prolomili a je to jedině dobře pro nás. Musíme hrát tak jako dneska každej další zápas.

No kéž by! Tak díky moc!

To my moc děkujeme za podporu! Ahoj!

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!