Lukáš Cikánek: Bez fandění by to prostě nešlo!


Autor: zděnda - Datum: 18 Říjen 2010

No to jsme se načekali. První vybojované tříbodové vítězství je na světě a odneslo to mocně podporované Brno. V utkání jsme byli jasně lepší a konečně až na jeden výpadek všechno fungovalo. Útočníci byli kde mají být a stříleli góly. Beci byli, kde mají být a nenechávali soupeři moc prostoru. V bráně byl Cigi a jistil celý šlapající ansámbl. Tak šel po zápase k mikrofonu.Cigi, tak konečně za tři body. Dýchá se už mančaftu lépe?

Ale jo dýchá. Každopádně si nemůžeme nijak vyskakovat, máme sedm bodů. Ale jestli budeme dál hrát jako dneska, dávat góly, který jsme dneska dali čtyři, tak to bude dobrý. Jsem rád, že jsme vyhráli.

Přišlo mi, že jsme měli opravdu navrch, měli jsme lepší pohyb. Máš stejný názor?

Určitě jsme byli lepší, neměli jsme sice moc střel, ale prostě to tam napadalo. Jindy to tam furt točíme a nestřílíme. Dneska to bylo dobrý, správně jsme se tam tlačili a ty góly pak přišly. Jsou to přesně ty, které často dostáváme i my.

No myslíš, že nás to nakopne do dalších zápasů?

Já doufám, že určitě. Teď jedem do Litvínova a tam je to hratelný za tři body. Na ně se nám vždycky dařilo a chceme u nich urvat vítězství.

Vrátím se ještě zpátky. Všiml sis našeho malého poselství, které jsme vytahovali během zápasu?

No jasně. Takový věci nám skutečně pomáhaj a chtěl bych poděkovat všem, kteří fandili. Je super, že lidi chodí, i když hrajeme, jak hrajeme.

Do Litvínova se právě chystá spousta lidí, bude plný autobus, co bys jim vzkázal?

Určitě bych chtěl ještě jednou poděkovat i za kluky, protože to fandění nás žene dopředu a bez něj už by to vůbec nešlo.

Tak já bych ti teda chtěl za kluky i holky poděkovat a přeju ať úterý vyjde :)

Díky, čau!

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!