Kladno jede skalpovat Indiány!


Autor: zděnda - Datum: 27 listopad 2009

Další z řady veledůležitých utkání čeká modrobílou družinu v metropoli západních Čech, na ledě neoblíbené Plzně. Neoblíbené především proto, že letos nám dovolila vstřelit pouze jediný gól, který padl právě v minulém utkání hraném v ČEZ Aréně. Doma jsme pak nedokázali pokořit zaskakujícího Salfického a sami kapitulovali třikrát.


V jakém rozpoložení přijedou kladenští pro odvetu se teprve ukáže, ale povzbudit by je určitě měla úspěšně dohraná partie proti mistrovské Energii Karlovy Vary, kterou mocně podpořil unavený a chybující sudí Hodek. Bohužel jeho přehmaty neunesl kapitán Pavel Patera, který za udělený trest ve hře obdržel stop na dvě nejbližší utkání a tak dnes by měl jeho místo v prvním útoku zastoupit uzdravený Daniel Branda.


Domácí budou tradičně spoléhat na spasitele Martina Straku a pokud nastoupí také na jeho zámořského kolegu Marka Bomersbacka. Oba si zatím připsali úctyhodných 55 bodů. Kromě bodů budou také domácí určitě spoléhat na svou pověstnou tvrdou hru a hosté budou doufat, že odjedou zpět domů bez větších šrámů a kompletní. Zápas začíná v 17:30 a Kladno jede podpořit natěšený modrobílý autobus!


Letošní výsledky s HC Plzeň 1929: 1:2 (1:0, 0:0, 0:2), 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!