Kladno jede skalpovat Indiány!


Autor: zděnda - Datum: 27 listopad 2009

Další z řady veledůležitých utkání čeká modrobílou družinu v metropoli západních Čech, na ledě neoblíbené Plzně. Neoblíbené především proto, že letos nám dovolila vstřelit pouze jediný gól, který padl právě v minulém utkání hraném v ČEZ Aréně. Doma jsme pak nedokázali pokořit zaskakujícího Salfického a sami kapitulovali třikrát.


V jakém rozpoložení přijedou kladenští pro odvetu se teprve ukáže, ale povzbudit by je určitě měla úspěšně dohraná partie proti mistrovské Energii Karlovy Vary, kterou mocně podpořil unavený a chybující sudí Hodek. Bohužel jeho přehmaty neunesl kapitán Pavel Patera, který za udělený trest ve hře obdržel stop na dvě nejbližší utkání a tak dnes by měl jeho místo v prvním útoku zastoupit uzdravený Daniel Branda.


Domácí budou tradičně spoléhat na spasitele Martina Straku a pokud nastoupí také na jeho zámořského kolegu Marka Bomersbacka. Oba si zatím připsali úctyhodných 55 bodů. Kromě bodů budou také domácí určitě spoléhat na svou pověstnou tvrdou hru a hosté budou doufat, že odjedou zpět domů bez větších šrámů a kompletní. Zápas začíná v 17:30 a Kladno jede podpořit natěšený modrobílý autobus!


Letošní výsledky s HC Plzeň 1929: 1:2 (1:0, 0:0, 0:2), 0:3 (0:1, 0:2, 0:0)

Tags

CHYSTÁME SE

do Budějovic - ne 3.12.
Bus nejede, doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Olomouce - ne 10.12.
Doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Pardubic - st 20.12.
???
Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Anketa

Zkuste vybrat hráče měsíce listopadu::

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!