Jindra Kotrla: Musíme makat na sto procent!


Autor: zděnda - Datum: 31 Říjen 2010

Začíná být čím dál tím těžší nějak komentovat naše domácí prohry. My zdravě motivování v hledišti to nevzdáváme. Předpokládám, že kluci na ledě mají motivaci dvojnásobnou. Umlčet tlučhuby a pištce. Zároveň dokázat sami sobě, že na to mají. Dnes to nedokázali. Proto se například Jindrovi Kotrlovi nechtělo mluvit vůbec. Přesto se kousl a podal pár slov na vysvětlenou.Jindro, má otázka je jasná. Proč jsme dnes prohráli? V čem byl Třinec lepší?

Já ti fakt nevím. Je těžký v týhle situaci něco hodnotit a chybí nám asi trochu i to štěstí. Prostě nic se nám nedaří. Všechno se otáčí, my potřebujeme dát góly a ne hrát na jeden gól. Musíme dát dvě, tři branky, abychom vyhráli.

Vrátím se k tomu druhému gólu, protože ten třetí už jsem neviděl. Přišlo mi, že jsme se tam zapomněli na modrý a Třinečák projel třetinou jak nůž máslem. Viděls to podobně?

No on se zapomněl na druhý modrý a my jsme na něj zapomněli potom a bylo to. Vyřízeno, víc netřeba dodávat...

Ty osobně jsi na mě působil velice bojovně...

...tak já potom zranění se do toho pořád dostávám a furt mám nějaký deficit, měsíc jsem nehrál a musím to dohnat. Jinak se to asi ani dohnat nedá. Pořádným tréninkem a bojovností.

Právě podotázka měla mířit na tvoje zranění. Jsi už úplně v pořádku? Nic tě nelimituje?

Zdravotně je to v pořádku. Žádný limity nemám, je to jen o tom, že jsem ten měsíc stál.

Nebudu tě dál trápit. Poslední otázka se týká další venkovní šňůry. Co bysme měli změnit, abysme bodovali? Myslim například důsledně makat od začátku a tak...

My to můžeme zlomit jedině tím, že budeme strašně zodpovědní všichni, hrát zezadu a dát do toho sto procent. A hlavně bojovností, to je to, co nás musí zdobit v týhle situaci. Gólmani snad chytnou nějakou fazónu a podrží nás. Faltič by to teď mohl trochu našlápnout, docela se mu začalo dařit. My musíme bojovat na 100% procent, makat odzadu a hlavně každej musí být naprosto zodpovědnej sám k sobě. Tím bysme to mohli zlomit.

Díky, ať se daří!

Čau!

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!