Jak tohle krásně zní, Vary jsou poslední


Autor: zděnda - Datum: 23 březen 2010

Jednou si nahoře, jednou dole. Rčení známé, až omšelé. Ale na Karlovy Vary pasuje dokonale. Ambiciózní klub, který se zajíkal loni v extázi, se letos škube v křečích v play-out. Dotrápil se až na poslední místo. Nemám v sobě ani špetku škodolibosti, ale moje sympatie tenhle klub nemá a nikdy neměl, proto ten krutě romantický titulek.Sice jsou na dně, ale budou chtít zpátky do hry, proto apeluji na maximální bdělost a nemalou dávku pokory a to jak na ledě, tak v hledišti. Kladno se veze na vítězné vlně, ale nesmí na ni usnout. Ukolébat by nás neměl ani poslední vyhraný zápas s Brnem. Hosté mají nahráno a tak nehráli zrovna jako o život, což v případě Varů očekávám. Přílišná snaha by mohla plodit fauly, ale to už přeskakuju.

Vary se potýkají s žalostnou koncovkou, v play-out vstřelily nejvíc tři góly. Většinou si ovšem vystačily s jedním, což by stačilo možná ve fotbale, ale rozhodně ne na ledě. Dnes jim v tom opět nepomůže útočné duo Zaťovič-Zjuzin, pro které neslavná sezóna už skončila.

Modrobílí odehráli poslední utkání proti Brnu v pozměněném složení. Dvě nová zranění si vynutily absence. Moje otázka na trenéra Otakara Vejvodu byla jasná, změnilo se něco? "Bohužel ne. U Davida i Trondy se stav zlepšil, ale ještě nejsou úplně stoprocentní. Počítám s nimi nejdřív v pátek. Jinak můžu potvrdit, že Tomáš Horna je vyřazen do konce sezóny a už nám nepomůže."

Karlovarská KáVé Aréna přivitá úvodní buly v 18:00!
Fanbus jede a vyráží v 15:30 od zimáku.

4. kolo play-out - 16. března 2010
HC GEUS OKNA KLADNO - HC ENERGIE KARLOVY VARY 5:1 (2:1, 3:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 7. Patera (Diviš, F. Kaberle), 19. Patera, 32. Bílek (Kalla), 32. Stieler (Bělohlav, Šmach), 38. Eberle (Patera) - 5. Pech (Cyganov, Košťál)
Rozhodčí: Svoboda, Turčan - Pavlovič, Rozlílek
Vyloučení: 4:3
Využití: 2:0
Střely na branku: 27:31
Diváci: 2250

1. kolo play-out - 9. března 2010
HC ENERGIE KARLOVY VARY - HC GEUS OKNA KLADNO 1:2 (1:1, 0:1, 0:0)
Branky a nahrávky: 11. Skuhravý (Hřebejk) - 16. Kuchler (Bělohlav), 35. Patera (F. Kaberle)
Rozhodčí: Mikula, Šindler - Hlavatý, Tošenovjan
Vyloučení: 4:7
Využití: 1:0
Střely na branku: 42:23
Diváci: 1833

Tags

CHYSTÁME SE

na Vsetín do Brna

Doprava individuálně.

 

Info ke vstupenkám: Zájemci nechť kontaktují Astixe nebo Zelího mailem či přes soukromou zprávu.

 

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!