Info 2009/10


Autor: zeliii - Datum: 02 Září 2009

Nový ročník klepe na mantinel a zde jsou informace k rozjezdu:


Sletiště:
V sobotu 5.9. pořádáme v rámci slavností města Kladna 8. ročník fotbálku "O Pohár paní Poldi". Vzhledem k úspěchu a početnosti naší výpravy ve Vrbičanech očekáváme obdobnou účast a proto chceme sestavit dva fanklubácké výběry "do 25 let" a "nad 25 let". Kromě našich mančaftů se jako již tradičně zúčastní Vanavan team (loňský obhájce) a také mužstvo našeho sponzora VP trend. V případě zájmu o aktivní účast z řad fanklubáků a spřízněných duší hlašte se na mail: zeli@c-mail.cz. Rádi přivítáme i kandidáta na post sudího, u kterého nevyžadujeme žádné odborné znalosti. Zveme samozřejmě i co nejširší publikum :) Předpokládané trvání 10.00-15.00h.


Fanklub
- Členské příspěvky se nemění, čili činí 100,- na sezonu.
- Pro členy, kteří budou mít zaplacené příspěvky je domluvená sleva 500,- na permanentky k stání (tzn. za 1200,-). Jako každoročně je nutné zakoupit je hromadně proti jmennému seznamu. Kdo má o tyto zvýhodněné vstupenky zájem, nechť do úterý 8.9. zaplatí obnos Zelímu nebo Georginovi (telefony v kontaktech) a ve středu před prvním utkáním budou předplatitelům předány.


Výjezdoměr:
Jak již bylo napsáno v článku níže, tak prvním umístivším se členem stal se Daaziil, druhým Prochy20. Tyto neminou hodnotné ceny v podobě permanentky a nákupního poukazu. Absolutním vítězem se stal Kloz, který však bohužel jako nečlen obdrží pouze symbolickou odměnu. Do další sezony dozná tato dlouhodobá soutěž některých změn a to jak v obsazení postu toho, kdo jí bude mít na starosti (Gimax), tak v pravidlech (podrobně budou vypsány přímo v příslušné sekci).


Tipovačka:
Novinkou pro letošní ročník je Tipovačka. Starat se o ní bude opět Gimax a pravidla a postupy opět přímo pod odkazem.


Odměněni budou v každé této soutěži první tři členové v pořadí (se zaplacenými příspěvky pochopitelně :) Hlavní cenou je vždy permanentka k stání na následující ročník ELH). Další dvě ceny budou poukázkového (případně suvenýrového) charakteru.


Zájezdy:
Jako v minulé sezoně. V případě malého zájmu budeme volit náhradní přepravu. Pro členy se mít zaplacenými příspěvky budou opět slevy v řádu 50-100 Kč.


Nejbližší zájezdy:
- pátek 11.9. Plzeň
- neděle 13.9. České Budějovice
Podrobnosti budou upřesňovány s blížícím se termínem.


Připomínky, dotazy a náměty směrujte prosím na: zeli@c-mail.cz nebo do diskuse.


Tak na titul!!!

CHYSTÁME SE

do Olomouce - ne 10.12.
Doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Pardubic - st 20.12.
???
Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Anketa

Zkuste vybrat hráče měsíce listopadu::

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!