Info 2009/10


Autor: zeliii - Datum: 02 Září 2009

Nový ročník klepe na mantinel a zde jsou informace k rozjezdu:


Sletiště:
V sobotu 5.9. pořádáme v rámci slavností města Kladna 8. ročník fotbálku "O Pohár paní Poldi". Vzhledem k úspěchu a početnosti naší výpravy ve Vrbičanech očekáváme obdobnou účast a proto chceme sestavit dva fanklubácké výběry "do 25 let" a "nad 25 let". Kromě našich mančaftů se jako již tradičně zúčastní Vanavan team (loňský obhájce) a také mužstvo našeho sponzora VP trend. V případě zájmu o aktivní účast z řad fanklubáků a spřízněných duší hlašte se na mail: zeli@c-mail.cz. Rádi přivítáme i kandidáta na post sudího, u kterého nevyžadujeme žádné odborné znalosti. Zveme samozřejmě i co nejširší publikum :) Předpokládané trvání 10.00-15.00h.


Fanklub
- Členské příspěvky se nemění, čili činí 100,- na sezonu.
- Pro členy, kteří budou mít zaplacené příspěvky je domluvená sleva 500,- na permanentky k stání (tzn. za 1200,-). Jako každoročně je nutné zakoupit je hromadně proti jmennému seznamu. Kdo má o tyto zvýhodněné vstupenky zájem, nechť do úterý 8.9. zaplatí obnos Zelímu nebo Georginovi (telefony v kontaktech) a ve středu před prvním utkáním budou předplatitelům předány.


Výjezdoměr:
Jak již bylo napsáno v článku níže, tak prvním umístivším se členem stal se Daaziil, druhým Prochy20. Tyto neminou hodnotné ceny v podobě permanentky a nákupního poukazu. Absolutním vítězem se stal Kloz, který však bohužel jako nečlen obdrží pouze symbolickou odměnu. Do další sezony dozná tato dlouhodobá soutěž některých změn a to jak v obsazení postu toho, kdo jí bude mít na starosti (Gimax), tak v pravidlech (podrobně budou vypsány přímo v příslušné sekci).


Tipovačka:
Novinkou pro letošní ročník je Tipovačka. Starat se o ní bude opět Gimax a pravidla a postupy opět přímo pod odkazem.


Odměněni budou v každé této soutěži první tři členové v pořadí (se zaplacenými příspěvky pochopitelně :) Hlavní cenou je vždy permanentka k stání na následující ročník ELH). Další dvě ceny budou poukázkového (případně suvenýrového) charakteru.


Zájezdy:
Jako v minulé sezoně. V případě malého zájmu budeme volit náhradní přepravu. Pro členy se mít zaplacenými příspěvky budou opět slevy v řádu 50-100 Kč.


Nejbližší zájezdy:
- pátek 11.9. Plzeň
- neděle 13.9. České Budějovice
Podrobnosti budou upřesňovány s blížícím se termínem.


Připomínky, dotazy a náměty směrujte prosím na: zeli@c-mail.cz nebo do diskuse.


Tak na titul!!!

TIPOVAČKA

Tipujeme EURO 2024

Bližší informace ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!