Honza Platil: Ten třetí gól byl můj!


Autor: zděnda - Datum: 18 Září 2010

No tak teda včera nicmoc. Ale bojovalo se a to je podstatné. Boleslavský divadelní soubor máme za sebou a naše pozornost se teď přesune na Bukvice. Ještě předtím jsem pozval na slovíčko Honzu Platila. U některých je zapsán jako kontroverzní hráč, ale při rozhovoru působil naprosto v pohodě. Někdy se toho víc napovídá, než prožije.Čau Honzo, kde myslíš, že leží zakopaný pes dnešní prohry?

Rozhodl hlavně výpadek v tý druhý třetině. My jsme přestali hrát těch deset minut, dostali jsme tam ty dva rychlý góly po našich chybách a bylo v podstatě po zápase.

Ty sám si u těch gólů byl. Bereš tedy míru odpovědnosti i na sebe?

Určitě. Jeden gól to jsem vůbec neviděl, co se tam dělo. Já jsem vyjel na Divíška, ten to hodil kolem mejch bruslí a někdo to tam pak dorážel. A ten třetí gól ten byl na sto procent můj. Tam jsem vletěl do rohu jak tele. Měl jsem zůstat před bránou u toho hráče. On to pak jen v pohodě dorazil.

Pojďme tedy radši od toho. Registruješ v současnosti nějaký nabídky na cizinu?

Ne, ne. Zatím nic neřeším a budu hrát tady na Kladně. Jak si viděl dneska, tak to není ještě ideální. Byl to můj první zápas po šesti měsících. Ale zápas od zápasu by se to mělo lepšit. Zápasy jsou prostě nejlepší tréninky.

Umíš si představit, že bys na Kladně odehrál celou sezónu?

Jo, úplně v pohodě. Záleží na tom, jak to půjde dál. Když se mi bude dařit a domluvíme se tak určitě. V Kladně jsem doma, takže by to bylo fajn.

To je dobrý. Měl si i nějaký jiný nabídky z extraligy?

Měl hele, zase od Třince, ale z nějakejch nepochopitelnejch důvodů z toho sešlo. Jinak nikdo a ze zahraničí jsem měl pár nabídek, ale nebylo to ono.

A jak to vidíš dál s námi jako Kladnem? Myslíš, že prohra s námi zatřese?

Dobře. Tahle prohra s náma nezatřese. Zápasů je ještě padesát jedna a neznamená to, že když jsme dneska prohráli, tak jsme dole. Neznamená to ani, že by to měla být špatná sezóna, protože i kdyby jsme ten zápas vyhráli, tak je to stejný. Jedeme prostě dál.

Honzo, dík. Čau!

Taky dík, čau!

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!