Franta Kaberle: Rád bych pokračoval na Kladně!


Autor: zděnda - Datum: 31 březen 2010

Jistota, která nás udržela v extraligové příslušnosti se rodila velmi těžce. Karlovy Vary si zajuchaly, my jsme drobátko trpěli. Nu což, jedeme dál. Máme na to být jinde než dneska jsme. Ročník nějak doklepem', ale příště chceme určitě víc. Kladno je pojem a nikdy to nebude jinak. My víme svý, kluci ví svý a napřesrok to musí být jiné. A Franta Kaberle bude snad u toho.Franto, dnešní prohra byla celkem nečekaná. Kde se stala chyba?

Bohužel poslední dva zápasy nehrajeme, co bychom potřebovali. Dneska mi přišlo, že Vary měly lepší pohyb a vytvořily si víc šancí.

Zeptám se, myslíš že Mensator byl dneska tak neprůstřelný nebo náš útok postrádal produktivitu?

No musím říct, že my jsme neměli moc šancí a když jsme si je vytvořili, tak to nebyly gólovky. Vary si ty body dneska zasloužily víc, bohužel.

Boleslav domá prohrává, takže je skoro jistý, že baráž nás mine, je to pro tebe určité zadostiučinění po téhle nepovedené sezóně?

Úleva to bude, až ten zápas skončí. My jsme to mohli ukončit už ve Varech, ale bohužel oni to otočili a nevyšlo to. Doufám, že Brno je porazí a kdyby náhodou ne, tak v pátek to pojedeme do Boleslavi ukončit.

Po sezóně ti končí smlouva, máš představu, kde budeš hrát příští rok?

Já to teď vůbec nereším, je pár zápasů do konce sezóny a co bude dál, je ve hvězdách.

Chtěl bys hrát na Kladně i napřesrok?

Určitě, ale uvidíme, jak to všechno dopadne.

Necháme se překvapit. Díky!

Díky, čau!

Fotogalerie ze zápasu Michal "Mechmel" Ivanega
+ Slideshow

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!