Dostane Dominik před Vánoci naděleno?


Autor: zděnda - Datum: 23 prosinec 2009

Je málo zápasů, na který kladenský fanoušek vzpomíná letos tak rád, jako na úvodní měření sil s Pardubicemi. Čisté konto, šest nucených otoček slovutného Dominátora, to byl večírek! Dnes, po třech měsících, se Perníkáři vrací a možná i s doyenem v kleci.Po kratší reprezentační pauze se opět roztáčí kola extraligové soutěže svátky nesvátky. Kladno naštěstí nemusí nikam cestovat a v domácím prostředí přivítá Pardubice. Ty už delší dobu postrádají exhumovanou ikonu Dominika Haška, kterého už dlouhé týdny sužovalo zranění. Návrat mezi tyče by se měl odehrát právě dnes.

Pokud se tak opravdu stane, budou pardubičtí postrádat pouze dvojici zmrzačený Buchtele - nepřítomný junior Kousal. Domácím bude stále chybět trojice vážněji zraněných v abecedním pořadí - Čurilla, Horna, Mudroch. Otazník visí nad startem Daniela Brandy, který laboruje s ramenem. Tyto absence budou částečně kompenzovat posily z první ligy.

Předvánoční hokejový duel začíná v tradičních 17:30!

Letošní výsledky se HC Eaton Pardubice:

8. kolo - 25. září 2009
HC GEUS OKNA KLADNO - HC EATON PARDUBICE 6:0 (4:0, 1:0, 1:0)
Branky a nahrávky: 14. Frolík (Bílek, Kalla), 15. Patera (M. Procházka, Diviš), 16. Bělohlav (Čurilla, V. Kameš), 19. Kalla (F. Kaberle, Patera), 30. Eberle (V. Kameš), 44. Frolík (Kalla)
Rozhodčí: Souček, Svoboda - Lhotský, Bejček
Vyloučení: 7:8, navíc Cetkovský (Pardubice) 10 min.
Využití: 1:0
Střely na branku: 32:20
Diváci: 3389

21. kolo - 30. října 2009
HC EATON PARDUBICE - HC GEUS OKNA KLADNO 4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
Branky a nahrávky: 3. Kolář I (Rákos), 13. P. Sýkora (Cetkovský, Špirko), 50. Koukal (Kolář I, Nakládal), 59. Nakládal (Starý, Havíř) - 16. Horna (Kalla, Mudroch), 28. V. Kameš (Patera, Bělohlav)
Rozhodčí: Svoboda, Šír - Jelínek, Pešek
Vyloučení: 6:7, navíc F. Kaberle 10 min., Horna (oba Kladno) 10 min. + 10 min. a do konce utkání
Využití: 2:2
Střely na branku: 50:23
Diváci: 9325

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!