Dnes speciální večer. Růžička vytáhl z klobouku Oriho!


Autor: zděnda - Datum: 11 prosinec 2009

Už tak tradičně velmi sledovaný duel Kladna se slávisty dostal pro páteční utkání další náboj, v brance soupeře by se měl představit Zdeněk Orct, dlouholetá opora kladenské svatyně a oblíbenec místních fanoušků. Prazvláštní situace, kterou nikdo neočekával, může notně zamíchat kartami ve víru extraligového souboje.Orct versus Kladno - to už tady dlouho nebylo. Abychom nebyli zbytečně podělaní, je potřeba zmínit, že se konečně vrací kapitán a věříme tomu, že řádně nabuzen. Další důvod proč jít do zápasu se vztyčenou hlavou a odhodláním je fakt, že Slavia dostala letos už dvakrát šestku. Doma to byla trochu přestřelka, za to u nich poprava. A právě to, mám takový dojem, Růžička těžko zkousává a tak podumal a žhavil drát do Ústí. Jinou věcí je to, že hosté mají s gólmany opravdu problémy a v záloze již číhá znovuzrozený Milan Hnilička řečený Hnilda.

Dnes budou i nadále na marodce útočníci Horna a Čurilla a obránce Mudroch. Na opačné straně hlásí pouze absenci beka Vašíčka. Zápas začíná netradičně v !18:10!, důvodem jsou kamery České televize a přenos na ČT4.

P.S. Rád bych se ještě vyjádřil k záležitosti "Zloděj křičí, chyťte zloděje". Mám takový dojem, že permanentní posunovač Murín v této kauze vůbec nefiguruje. Podle mého názoru nemohou beránci stále vydýchat, že tady dostali před časem od omladiny na kokos a tak si po tom, co my jsme jim vyšli vstříc, neváhali kopnout. Buď jak buď, velmi ubohé a trapné.

Letošní výsledky se Slávií Praha:

6. kolo - 20. září 2009
HC GEUS OKNA KLADNO - HC SLAVIA PRAHA 6:4 (1:2, 2:1, 3:1)
Branky a nahrávky: 12. Kalla (Patera, F. Kaberle), 23. Majeský (Kalla), 26. Frolík (Kalla, Diviš), 42. Toman (Majeský, Bílek), 58. Patera (M. Procházka, Toman), 60. Patera - 6. Žižka (Vondrka, Endál), 9. V. Růžička (Vondrka, Kadlec), 32. Kolařík (Branda), 45. Branda (Sklenář)
Rozhodčí: Husička, Mikula - Hlavatý, Tošenovjan
Vyloučení: 4:6
Využití: 2:0
V oslabení: 0:1
Střely na branku: 28:35
Diváci: 3159

19. kolo - 22. října 2009
HC SLAVIA PRAHA - HC GEUS OKNA KLADNO 2:6 (0:3, 1:3, 1:0)
Branky a nahrávky: 28. Havel (Vondrka, Červenka), 57. Vašíček (Havel, Červenka) - 6. Kuchler (Toman, Eberle), 10. Kuchler (Patera), 16. Kalla (Toman, Horna), 27. Frolík (Kalla, Mudroch), 29. Patera (Diviš, Tomajko), 32. Stieler (Mudroch, Frolík)
Rozhodčí: Mikula, Minář - Lederer, Gebauer
Vyloučení: 11:6, navíc Kolařík (Slavia) 5 min. a do konce utkání
Využití: 1:3
Střely na branku: 31:22
Diváci: 2934

Tags

TIPOVAČKA

Tipujte s námi MS 2024

Bližší info a propozice ZDE

Kulturní přesahy

NA LED! Hokej a bruslení v obrazech

Fenoménu hokeje a bruslení ve výtvarném umění se věnuje nová výstava Národní galerie Praha, která pro návštěvníky znovu otevírá Palác Kinských na Staroměstském náměstí. Výstava představí téměř sto prací napříč různými výtvarnými technikami a médii z českých institucionálních i soukromých sbírek. K vidění budou od 26. dubna do 27. října jak malby starých mistrů, tak díla současných českých tvůrců.

 

www.ngprague.cz

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!