Diskuse


Autor: Clouseau - Datum: 03 leden 2008

Diskuse nejen příznivců ne pouze kladenského a nikoliv výlučně hokeje. Doporučujeme: Internetová jazyková příručka, Netiketa, článek na Wikipedii, Netiketa, článek na Lupě

Tags
Stanislav
Obrázek uživatele Stanislav
příspěvků: 125
28. listopad 2023 - 17:03
Neustálé střídání brankářů je

Neustálé střídání brankářů je další Kladenská specialita, která nedává smysl. Zase jsme jednou pionýry slepých uliček a to bez ohledu na dnešní vysledek. Jestli má brankář chytat dobře a Brizgala je momentálně zjevně ten lepší, tak potřebuje pravidelné zápasové vytížení.

eLJay
příspěvků: 1425
28. listopad 2023 - 16:07
Třinec

Na chlup stejná sestava, která v neděli propadla doma s Bolkou, se “pokusí” o zázrak u mistra. Akorát jsme vyměnili golmany. Tomu říkám impuls.

Jaro
Obrázek uživatele Jaro
příspěvků: 603
28. listopad 2023 - 12:24
Extraliga juniorů

Jiří Vítek @JVitek94

"V extralize juniorů je odehráno 26 kol a dva týmy, které ji hrají jen díky rozšíření počtu účastníků ze 14 na 16, jsou podle počtu bodů nejhorší. Ale určitě to zvedlo kvalitu soutěže."

https://twitter.com/JVitek94/status/1729228855179616680
https://www.hokej.cz/mladez/table/dhl-extraliga-junioru/4

Vyhrávat, když se daří, umí každej blbec :-)

Jaro
Obrázek uživatele Jaro
příspěvků: 603
27. listopad 2023 - 21:12
Mládež

A právě tyhle výsledkové rozdíly o 20 gólů a více jsou jedním z největších hrobařů český mládeže a celého hokeje.

K tomu naše mládež odehraje v sezóně o více než polovinu zápasů méně než ve SWE nebo FIN, kde se navíc dělají ligy podle toho, aby týmy měly vyrovnanější výkonost.

Od Lenera a Krále se celý systém výchovy mládeže víc a víc pohřbívá a ani Hadamczik to jak je vidět nehodlá změnit a navíc ještě soutěže rozšiřuje.

Hlavně, že mají týmy dojezdovou vzdálenost, aby se ušetřilo a slibovanej audit svazu se podrobně nezveřejnil.

Takže jestli má pár let špatnou mládež Kladno a není v tom ani náhodou samo, tak za dalších pár let to bude už většina měst, protože takhle se z těch ... nikdy nevyhrabeme, naopak.

A jak se to má dělat, už hodně let píše mladej Bukač, starej Zacha, Hesové a pár dalších. Ale úplně zbytečně, páč na SVAHU tomu rozuměj líp.

Vyhrávat, když se daří, umí každej blbec :-)

Ultras_Slany
příspěvků: 237
27. listopad 2023 - 20:35
Mládež

Urbane tak za prvé maji o zápas míň,za druhé Slaný je provinční klub kde A mužstvo hraje krajský přebor.Takze pokud chces srovnávat Slaný a Kladno tak ti tleskam,ale jsi naprostý trotl.. Poukazoval jsem na stav kladenskýho hokeje.za mých mladých let jsme s těmito týmy vyhravali 20 a více gólů.
A za třetí by tě maminka měla naučit,že když se s tebou nikdo nebaví tak se nevtirej

petr urban
příspěvků: 297
27. listopad 2023 - 17:04
Ultras Slaný

Když napíšeš A tak napiš také B ano vyhráli jste ale v tabulce je první Sparta Praha druhé jsou Rytíři A vy jste třetí a čtvrté jsou Rytíři B

Gimax
Obrázek uživatele Gimax
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 6884
27. listopad 2023 - 12:05
Jirka19

ze současného kádru drží hokejku obráceně než by měl Brízgala.
---
Tramin4: Sideroff - sorry že to neřeknu proč, protože bych byl zase za všeználka, jako když jsem tu napsal důvod absence Skrbka a Voráčka. Tady chtějí lidi vědět spekulace a ty nejhorší důvody, nikoli jak se věci skutečně mají ;-) A chudák Zelí co se mě zastal to odskákal taky :D

Lepší je nedoufat a být překvapen, než doufat a být zklamán.

eLJay
příspěvků: 1425
27. listopad 2023 - 11:17

To jsme se včera zase pěkně podělali z důležitýho zápasu. Hrát takovou sračku doma proti poslednímu je na blití. A jsme zase poslední, což stejně byla jen otázka času s naší nehrou. Nebaví mě koukat na tuhle nudu, nikdy dřív jsem to neměl, ale teď už se často přistihnu, jak se během třetiny těšim na přestávku. Nečekám, že bysme se ještě nějak výrazně ze dna odlepili. Už tam zůstanem stejně jako loni. Týmy okolo nás mění trenéry, hráče, snaží se něco udělat. My zas budem v klidu. Tak ať se majitel nediví, že mu na tuhle komedii nebude brzo nikdo chodit.

Teta Kateřina
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 510
27. listopad 2023 - 10:31
mládež

Propad úrovně v mládeži je to, co mně vzhledem k budoucnosti opravdu děsí. Shodou okolností přesně na den před 10 lety bylo na klubovém webu možné číst: Mladé pušky z Kladna pálí ostrými. Skvělé výsledky mají junioři Rytířů, stejně tak starší dorost, ale také stejně staří hráči pézetky nebo mladší dorostenci Rytířů.
https://www.rytirikladno.cz/clanek.asp?id=Prehled-vysledku-kladenske-mla...
Jak to vypadá dnes, všichni víme :-(

Vítězem není ten, kdo nikdy neprohrál. Ale ten, kdo se nikdy nevzdal.

Slezsko
příspěvků: 30
27. listopad 2023 - 8:25
Kaberle

To jsou srdcaři a páni hokejisti, včera jsem viděl staršího, sotva chodí o 2 holích, ale kladýnko má v srdci. Hokej je o penězích a ten náš kádr by potřeboval oživit, stejně jako mládež.

TRAMIN4
Obrázek uživatele TRAMIN4
příspěvků: 437
27. listopad 2023 - 0:17
Bolka

Copak že nehrál Sideroff

Jirka19
příspěvků: 1202
26. listopad 2023 - 23:36
Tomáš Kaberle

Málem bych zapomněl na to nejdůležitější dnes a to je T. Kaberle. Díky mu za vše hezké v kladenském i reprezentačním dresu! Pro mě byl vždycky zajímavý hráč nejen proto jak moc byl dobrej. Ale i proto, že jestli se nepletu, tak je v civilu levák (psaní atd), ale hrál nalevo, což není úplně obvyklé. A už vůbec není obvyklé, že by to na takovém hráči nebylo vidět. Praváků co hrajou napravo je mnohem víc a dost často to poznat je (viz Martin Procházka - ten původní, ne ten dnešní:-) ), někdy to poznat není, ale najít takový případ v opačném gardu (kdy hráč levák hraje nalevo a není to poznat) je neobvyklé. Jestli máte další případy, sem s nimi:-)

Jirka19
příspěvků: 1202
26. listopad 2023 - 22:55
Straci19

Jestli bylo pisknuto před gólem (já jsem přesvědčenej že jo, ale můžu se mýlit - měl jsem několik piv a i bez toho se člověk může mýlit), tak to podle mě nemůže bejt uznaný. To může bejt chyba že to přerušili, ale to je asi tak všechno.

Straci19
Obrázek uživatele Straci19
příspěvků: 229
26. listopad 2023 - 21:35
Jirka19

Ano, bylo písknuto před gólem. Proto se nešla pruhovaná svině ani kouknout na TV. Kdyby se to nechalo dohrát, myslím, že zpětně by ho uznali.

Ta hokejka mezi nohama Melky taky pěkně bila do očí.

Ale to nám to neprohrálo. Hra je šílená. Ani si nepřihrají, nepřejdou jeden na jednoho. Založení útoku je opět jen nahození do pásma tak, že se puk stejně nedojede.

Hnus.

Jirka19
příspěvků: 1202
26. listopad 2023 - 21:28
Dnešek

Hokej dneska vzdávám, to nemá cenu řešit (to už part let nikdo neřeší). Klobása na hokejbale ok. Kelímek s Kabelkou super.

Neuznanej gól, no za mě to mělo platit, ale já mám teda pocit, že byla přerušená hra ještě než to padlo, nebo se mýlím? Každopádně s tímhle jsme měli v ten okamžik vést o dva góly, místo toho můžeme bejt rádi za bod. Je to v prdeli a nikdo neví co s tím, jako vždy...

Ultras_Slany
příspěvků: 237
26. listopad 2023 - 21:16
Mladý kluci

Prosím tě a kde chceš ty mladé kluky brát?
Junioři poslední v lize juniorů
Dorost poslední v extralize
9 třída poslední v extralize
8 třída 5 že 7 týmů své skupiny
7 třída 5 že 7 týmů své skupiny
Můj kluk hraje za 5 třídu Slaného včera dali Kladnu 6:2 a kdyby jim dali 10 nikdo neřekl ani slovo..tak kde máš ty mladé kluky?

Sagar
Obrázek uživatele Sagar
příspěvků: 536
26. listopad 2023 - 21:02
Boleslav

Co mě dneska hodně zaujalo byl způsob provádění samostatných nájezdů od našich hráčů, buď jim ujede puk nebo jedou tak pomalu, že vlastně už nemají čím gólmana soupeře překvapit. Několik těch nájezdů mě připadalo jako by je hráči jeli poprvé a vůbec nevěděli co mají dělat. Jestli je to tím, že si už tak nevěří nevím, ale tohle bylo dnes vážně hrozný. Jinak nechat se na vlastním ledě výrazně přehrát a přestřílet od posledního týmu tabulky mluví za všechno.

....hlavně se z toho neposrat ! Vždyť je to jen hokej ...

Falken
Obrázek uživatele Falken
příspěvků: 9
26. listopad 2023 - 20:59
Opět klasika

Výkon ve třetí třetině byl opět tragický a bod byl nakonec úspěchem. Ani ten Jágr na to nemohl koukat, ale stejně s tím nic dělat nebude. Jen bude pyskovat, že nechodí lidé. Tři body jsme si nezasloužili a pan rozhodčí to věděl, protože být to na druhé straně, byl by to jasně regulérní gól. Myslím si, že by Boleslav ani neprotestovala. Mraky gólů, kdy byl soupeřův hráč po souboji s naším bekem v brankovišti uznali a nebylo to jen pata brusle, která nijak neomezovala brankáře, například ten vyrovnávající Liberce.

doca
Obrázek uživatele doca
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 1470
26. listopad 2023 - 20:48
Když nás takhle herně přejede

Když nás takhle herně přejede poslední tým soutěže, jak se chceme vyhnout baráži?

..doufám, že dno už bylo...

dan
Obrázek uživatele dan
příspěvků: 1206
26. listopad 2023 - 20:41
tak Jarda vlastně jen splňuje

tak Jarda vlastně jen splňuje prognozy Milana Antošů a dalších "borců". Opět se mu povedlo postavit nejslabší a psychicky naprosto neodolný mančaft..Dneska Boleslav jasně lepší, docela šok si přiznat, že kladenský mužstvo je už zase před půlkou sezony tak trochu odpad ligy.
Není tam nic a k tomu leží na hráčích obrovská deka (ale tak to už je evergreen minimálně těch třináct let, co to vlastní Jarda)
Sám majitel byl výkonem tak znechucen, že z té střídačky zmizel tuším od druhé třetiny? Za mě osobně obrovská amortizace kladenských fans (těch co tedy nejsou fanoušky úspěchu).. je to ale úplně fuk, vážení. jediní koho ten stav cca 10 let štve jsou fanoušci, hráčům včetně JJ to zase až tak v žaludku neleží!!
Stejně jako Jágr letos asi udělá rekord v počtu domácích proher v historii ligy, stejně bude atakovat nejnižší příčky návštěvnosti.. to je tutovka

Adar77
Obrázek uživatele Adar77
příspěvků: 775
26. listopad 2023 - 20:34
Ten gól platil

..tohle by platilo všude, všude! Rozhodčí nás opět připravili o tři body. Tam je pravidlo, že když bek natlačí útočícího hráče do brankoviště, branka je uznána. Navíc náš, tam byl prdelí tlačen a aktivně vyjížděl.....ZMRDI, zmrdi zmrdi.

milos-KL
Obrázek uživatele milos-KL
příspěvků: 6360
26. listopad 2023 - 20:00
1) nemyslím si, že jsou

1) nemyslím si, že jsou podobné výlevy nadávek na místě

2) číselné řady hovoří jasně - prvních šest kol sezony bodově skoro plonkových a navíc se špatným výkonem - pak sedm bodově štědrých kol - následně opět šest kol bez bodu a dnešním dnem začalo opět sedmizápasové období bodových žní!

takže si dejte večer v klidu pivo a myslete na zářné zítřky, v třinci bude překvápko!

Každý je ve své podstatě kladeňák.

PORE
příspěvků: 857
26. listopad 2023 - 19:47
Jsem

zvědav , kdo nás letos zachrání v baráži, když už není Plekanec.. pozitivum je výborný golman a Frolík dal gól ..bohužel .. není to nic nového .. jsme prostě nejhorší .. je ještě hodně času , ale všechny týmy se zlepšují a my jsme horší a horší ..

Kovadlina
Obrázek uživatele Kovadlina
příspěvků: 124
26. listopad 2023 - 19:44
Po dnešním zápasu s Bolkou

Neskutečná trapárna, tenhle Kladenský soubor!!!

Rozpustit, dát tam mladý kluky a začít budovat Kladenský hokej znova od plenek, pokud to je vůbec ještě trochu možné, protože platit takovýhle darmožrouty který nedokážou dát gól ani z nájezdu je opravdu špatnej luxus !!!!!!!!

Felda23
Obrázek uživatele Felda23
příspěvků: 976
26. listopad 2023 - 19:37
Mlada Boleslav

Myslim si, ze ten gol byl regulerni. Kazdopadne za tu mrdku co sme predvedli sme si ani bod nezaslouzili. Jsem hrozne zvedavej, jestli prijdou nejake zmeny, nebo to pan majitel necha opet vyhnit. Dnes jedine pozitivum, ze se Frolda konecne trefil.

milos-KL
Obrázek uživatele milos-KL
příspěvků: 6360
26. listopad 2023 - 19:25
mi nikdo nevyluví, že

mi nikdo nevyluví, že jakémukoli ze zbylých třinácti týmů by neměli rozhodčí jediný problém takový gol uznat.

Každý je ve své podstatě kladeňák.

marty
Obrázek uživatele marty
příspěvků: 2852
26. listopad 2023 - 19:22
BK

Zoufalost tohle..

Každá prohra je poloviční vítězství, pokud se z boje poučíš.

Miki7
Obrázek uživatele Miki7
příspěvků: 87
26. listopad 2023 - 19:14
Stanislav

Díky za rozbor. Těším se na další rozbory po prohrách, vypadáš jako expert docela. Prosím více rozborů, ještě jednou díky.

Pory19
příspěvků: 264
26. listopad 2023 - 19:13
Bolka

Může mi nějaká hlava pomazaná vysvětlit proč celou 3 třetinu vyhazujeme puky a nechceme hrát? Poměr střel mluví za vše. Nevim co mě přitáhne zpátky na zimák, asi až uvidim změnu hry v televizi a ne tu parodii na hokej. Mrznout a odcházet nasranej můžu až mě okradou na Aljašce

Stanislav
Obrázek uživatele Stanislav
příspěvků: 125
26. listopad 2023 - 18:56
18:40 na střely po 3.

18:40 na střely po 3. třetině, na domácím ledě, proti poslednímu. Bod je zázrak, buďme za něj šťastní. Boleslav nás celý zápas, s vyjímkou prodloužení, výrazně přehrávala. Bilance na domácím ledě je v v této sezoně mimořádně ostudná.

dEst
příspěvků: 1040
26. listopad 2023 - 18:55
Mbl

V zápase jsme lepší nebyli, to si řekněme narovinu ale elitní rozhodčí(haha) Hribik nás dnes připravil o 3 body. S tímhle pískáním ať jde táhne do prdele a nebo aspoň do chance ligy. Absolutně bez citu pro hru.

Dejdy
příspěvků: 605
26. listopad 2023 - 18:53
Vykon hroznej, nebýt Brizgaly

Vykon hroznej, nebýt Brizgaly dostali jsme 7. My nejsme schopni ze dostat ani do sance, vseho hrozně na nahodu. Ale co si budeme, prodloužení jsme měli rozhodnout

Hejhou
Obrázek uživatele Hejhou
příspěvků: 105
26. listopad 2023 - 18:50
Zlatej bod. To je deka tvl.

Zlatej bod. To je deka tvl.

Straci19
Obrázek uživatele Straci19
příspěvků: 229
26. listopad 2023 - 13:50

Já bych ještě vytáhl Honzu Rudovskýho z Ústí :)

Carlos11
příspěvků: 174
26. listopad 2023 - 10:04
Centr

Na Slovensku skončil Austin Farley,byla by to ale skutečná posila?
Na měsíc na zkoušku:)

panzer88
příspěvků: 1785
25. listopad 2023 - 20:18
Skrbek

se vrací zpět:::)))

kubikula
Obrázek uživatele kubikula
příspěvků: 712
25. listopad 2023 - 10:58
Snaha tam je

Bud musime davat vic golu nebo nedelat hloupe chyby. Dneska oba goly po chybach.

Pity
příspěvků: 130
25. listopad 2023 - 9:59
Šenkeřík

Petr Šenkeřík odchází na Slovensko, od léta byl bez smlouvy. Za mě třeba přesně jméno co by při stavu naší obrany mělo potenciál být velká posila.

Jinak za mě kluci klasicky deka a chybí sebevědomí, co bylo před repre pauzou. Tam byla zanícenost všech hráčů a každej to tam šel řezat, teď je vidět snaha, ale na ledě je nervozita a stres.

Stanislav
Obrázek uživatele Stanislav
příspěvků: 125
24. listopad 2023 - 22:43
Je tam agresivita a tlak na

Je tam agresivita a tlak na soupeře, ale to je málo. Nedávno to co předvádíme někdo velice trefně nazval hokejovou antikoncepcí. Jaksi tam dlouhodobě chybí to podstatné a to jsou góly.

milos-KL
Obrázek uživatele milos-KL
příspěvků: 6360
24. listopad 2023 - 21:48
ta hra není blbá. je tam

ta hra není blbá. je tam rychlost, agresivita, tlak na soupeře...
opět jsme přestříleli soupeře, navíc venku. úplné bezchybnosti se asi nevyvarujeme, tudíž nezbývá než pracovat dál a věřit, že jednou z toho bude zisk!

Každý je ve své podstatě kladeňák.

ziki242
Obrázek uživatele ziki242
příspěvků: 278
24. listopad 2023 - 21:40
HK

Hráli jsme dobře, ale dopadlo to jako dycky …

Wake Up the Coma

panzer88
příspěvků: 1785
24. listopad 2023 - 19:41
Skrbek

Klikorku nesnášel a nedal mu šanci od začátku…Teď sám odešel úplně z jiného ,takového banálního důvodu.:.

zeliii
Obrázek uživatele zeliii
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 9049
Administrátor
24. listopad 2023 - 16:00

zas nejvíc zajímá jak to bude probíhat na ledě a jak to dopadne :) Voras tam zatim asi nebude řekl bych

Jde přede mnou Kladeňák, divně nohy klade ňák ...

Felda23
Obrázek uživatele Felda23
příspěvků: 976
24. listopad 2023 - 15:58
Jagr vs Vampola

Jak pise Zeli. Kdyby s nim mel nejaky problem, tak by ho v lete 2018 nepremlouval, at si da jeste jednu sezonu. Co mam info, tak problem nastal po postupu, kdy se zhadali, protoze majitel nedal klukum zadne premie za postup a PV to citil jinak. No a tim utrpelo ego pana Jagra, protoze kdyz mu nekdo vzdoruje a neni loajalni, tak jde na black list. On prece hral 25 let v NHL, tak kdo mu bude co vykladat jak ma delat.
Nejvic jsem zvedavy, jestli bude na lavicce pan Voracek dnes. A nebo jestli tam bude opet pan Jagr...

zeliii
Obrázek uživatele zeliii
logo Fanklubčlen Fanklubu
příspěvků: 9049
Administrátor
24. listopad 2023 - 15:42
nemá rád

a proto si ho vzal do první ligy na centra... fakt nevim... už se tu taky dlouho neřešilo kdo jezdí nebo nejezdí s týmem autobusem na zápasy... radši tohle nechte těm facebookovým všeználkům
 
oni si to chlapci v oddíle jistě nějak vyřešej

Jde přede mnou Kladeňák, divně nohy klade ňák ...

eLJay
příspěvků: 1425
24. listopad 2023 - 15:26
Zelí

Ta smlouva na 3 roky jen potvrzuje, že problémem u Klikorky nebyla hokejová stránka. Nepodepíšeš mladýho kluka s potenciálem na tři roky abys ho po měsíci odepsal. To nedává smysl. Jestli je ten konec vina jeho, nebo trenéra, to se asi nikdy nedozvíme. Pro nás hůř pokud by to bylo jak on popisuje. To by znamenalo, že jsme si zbytečně odpálili kluka, kterej tu mohl vyrůst a pomoct.

Carlos11
příspěvků: 174
24. listopad 2023 - 15:25
Felda 23

Někdo to tady nebo na fb psal na 100%, taková hovadina utkne v paměti hned :),hledat to zpětně nebudu,to je pro mě ztráta času

Stanislav
Obrázek uživatele Stanislav
příspěvků: 125
24. listopad 2023 - 15:25
Zrovna s Vampolou je fakt, že

Zrovna s Vampolou je fakt, že JJ ho nemá rád a dlouho ho museli přemlouvat, aby ho vzal ještě na jednu sezónu. Na druhou stranu, budiž JJ ke cti, že pro dobro týmu dokázal potlačit svoje ego a Vampolu, který byl skvělý hráč a výborný kluk do kabiny, na tu poslední sezónu do týmu vzal.

kubikula
Obrázek uživatele kubikula
příspěvků: 712
24. listopad 2023 - 14:52
JJxPleky,Voras,Vampola atd.

To pisou nekteri na fb do komentaru a pak se toho lidi chytaj. Je to tam prehlidka vymyslu a neznalosti materskeho jazyka.

Felda23
Obrázek uživatele Felda23
příspěvků: 976
24. listopad 2023 - 14:43
Carlos11

A kdo tu psal, ze Pleky skoncil kvuli Jaromirovi, nebo Radkovi? Ja si teda nic takoveho nepamatuju. Ten clanek se Safarovou je pekny, take jsem cetl. Na Kladne je jen jeden kral a tim je pro me Tomas Plekanec. Je to frajer

Hráč měsíce

Hráčem měsíce října
je Eduards Tralmaks.
Mēs apsveicam!
Eda odpověděl na otázky fanoušků v off-line rozhovoru - k přečtení ZDE.

CHYSTÁME SE

do Třince - úterý 28.11.
Individuální doprava. Vstupenky v prodeji ZDE.

- - -

do Budějovic - ne 3.12.
Bude bus??? Odjezd od ZS 13:00, cena 400 / 450,- bez vstupenky. Podrobné info a přihlášky ZDE.

 

Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!