Další ročník tluče na vrata


Autor: zeliii - Datum: 11 Srpen 2008

Zatímco hokejisté již zahájili přípravu a brázdí led na plné obrátky, my zatím stále užíváme léta a všeho co k němu patří. Samozřejmě už ale přemýšlíme nad novinkami, se kterými v září hodláme vyrukovat do extraligových bojů. A jelikož se po šesti letech podařilo navázat kontakt se subjektem jakožto regulérním sponzorem naší činnosti, plány jsou velké. Tímto podnikem je kladenská společnost VP trend a budíž jí velký dík.

V první řadě stojí nutnost inovace bicích - hlavního zbrojního arzenálu. Konkrétních rysů také začíná nabírat výroba sektorové vlajky a v plánu je výhledově další várka tolik žádaných šál. Co se týká výjezdů, tak do začátku soutěže se pokusíme naplánovat a vytipovat výjezdy/zájezdy na venkovní utkání, s čímž souvisí i již několikrát plánovaný a tolikrát neuskutečněný "výjezdoměr" (nebo chcete-li "kilometrovník") pro nejagilnější cestovatele. Ceny budou hodnotné!

Takže: odhodlání by tu bylo, ovšem zda a v jaké míře se toto všechno podaří dotáhnout, je prozatím ve hvězdách. Nejbližší měsíc ukáže více.

CHYSTÁME SE

do Olomouce - ne 10.12.
Doprava individuální. Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

 

do Pardubic - st 20.12.
???
Vstupenky do sektoru hostí v prodeji ZDE.

Kliknutím na banner výše budete přesměrováni na přehled všech plánovaných venkovních výjezdů, podrobné info a přihlašovací formuláře. Prosíme sledujte, průběžně upřesňujeme. Info se bude objevovat i na diskuzi.

Anketa

Zkuste vybrat hráče měsíce listopadu::

Facebook

Komunita

ZÁBAVA

Přívětivé místo pro fanoušky kladenského hokeje, kteří si rádi hrají nebo zrovna nemají co na práci. AKTUALIZOVÁNO!